چگونه همیشه برنده به نظر بیاییم

چگونه همیشه برنده به نظر بیاییم
به این مقاله امتیاز دهید

برنده
چگونه به هر جایی که می روید یک برنده به نظر برسید

باید کاری کنید که اشخاص از آن لحظه ای که به شما نگاه می کنند شما را یک موفق ببینند. برای رسیدن به این موقعیت، مهمترین روشی را که در اختیار داریم با شما در میان می گذاریم تا شخص بسیار مهمی به نظر برسید. وقتی دکتر با آن چکش کوچکش ضربه ای به زانوی شما می زند، پایتان به جلو پرتاب می شود. این واکنش زانو محسوب می شود. اما بدن شما دارای واکنش بارز دیگری هم هست.

وقتی خبر شادی دریافت میکنید و احساس برنده بودن می کنید، سرتان خود به خود به بالا پرتاب می شود. شانه هایتان را به عقب متمایل میسازید. تبسمی بر لبانتان می نشیند و از چشمانتان مهر و محبت میبارد. این نگاهی است که برندگان همیشه از آن بهره دارند. آنها با اطمینان خاطر می ایستند. با اطمینان خاطر قدم بر می دارند. تبسمی ملیح و غرور آفرین دارند. تردیدی در این مورد وجود ندارد – حالت خوب بدن نشانه آن است که شما زن یا مردی نخبه و نمونه هستید.

مسلما میلیونها مادر به فرزندانشان توصیه می کنند که قوز نکنند. میلیونها آموزگار به بچه ها می گویند راست و قائم راه بروند. اما بی فایده است. برای اینکه حالت خوبی را به نمایش بگذاریم، به روشی سوای آنچه والدین و آموزگاران می گویند نیاز داریم. در یک حرفه، داشتن حالت عالی بدن با تعادل عالی نه تنها مطلوب و مناسب است، بلکه مسئله مرگ و زندگی را مطرح می سازد. یک حرکت اشتباه، قوز کردن و جمع کردن شانه ها، یک ظاهر ضعیف، می تواند تولید اشکال کند. مانند افراد یک گروه آکروباتیک که با شانه های عقب گرفته شده و سر رو به بالا ، با اطمینان به کار خود می پردازند رفتار کنید. این یک مثال برای تصویر سازی حالات یک فرد موفق است.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن