ذهن نیمه هوشیار خود را برنامه نویسی کنید

ذهن نیمه هوشیار خود را برنامه نویسی کنید
مجموع 5 از 2 رای

ذهن نیمه هوشیار

ذهن نیمه هوشیار خود را برنامه نویسی کنید

هر کاری که برای برنامه نویسی ذهن نیمه هوشیار خود بکنید به شما کمک می کند تا سریع تر به هدف های خود برسید. این روشی که می خواهم با شما درمیان بگذارم بر استعدادها و توانمندی های شما می افزاید و سرعتی را که برای رفتن از یک نقطه به نقطه ی دیگری می پیمایید، به شدت می افزاید.

یکی از مهم ترین قواعد ذهنی این است که تحت تاثیر هرچیزی قرار بگیرد، آن را ابراز می کند. آنچه را که در ذهن نیمه هوشیار خود ثبت کنید، سرانجام در دنیای بیرونی شما ابراز می شود. هدف شما در برنامه ریزی ذهنی این است که هدف هایتان را به اعماق ذهن نیمه هوشیار خود بفرستید تا قدرتی از آنِ خود پیدا کنند. این روش به شما کمک می کند تا این کار را بکنید.

من سال های طولانی روی هدف هایم کار کردم، سالی یک یا دو بار آنها را می نوشتم و بعد هرگاه فرصتی دست می داد آنها را مطالعه می نمودم. حتی همین اندازه هم کافی بود که تغییر اصولی و اساسی در زندگی من ایجاد شود. اغلب اوقات، در شروع سال جدید هدف های سال بعد خود را مکتوب می کردم. در پایان سال، فهرست هدف هایم را مرور می کردم و می دیدم که به اغلب هدف هایم رسیده ام. بعضی از این هدف ها به راستی بزرگ و شایان توجه بودند.

بعد با روشی آشنا شدم که زندگی من را تغییر داد. من متوجه شدم اگر تاثیرگذار است که سالی یک بار هدف هایتان را بنویسید، تاثیرگذارتر از آن این است که به تناوب بیشتری هدف هایتان را مکتوب کنید.

بعضی از نویسندگان توصیه می کنند که هدف هایتان را ماهی یک بار مکتوب و مطالعه کنید. بعضی نیز هفته ای یک بار را توصیه کرده اند. آنچه من آموختم قدرت نوشتن و بازنویسی هدف ها در هر روز زندگی بود.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن