IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
دستورالعمل موفقیت

دینامیت موفقیت :۱۷ دستورالعمل موفقیت

دینامیت موفقیت : ۱۷ دستورالعمل موفقیت

نویسندگان و مؤلفان سال هاست که در باره ۱۷ دستورالعمل موفقیت سخنرانی کرده اند و انواع کلاس ها، جلسه ها، و سمینارها را برگزار کرده اند. عنوان این مباحث، به طور کلی، این است: نگرش ذهنی مثبت، علم موفقیت.

این ۱۷ دستورالعمل عبارتند از:

۱. نگرش ذهنی مثبت

۲. هدف مشخص

٣. ثبات قدم

۴. تفکر صحیح

۵. انضباط شخصی

۶. ذهن کنترل شده

٧. التزام عملی

۸. شخصیت مناسب و خلاقیت شخصی

۱۰. اشتیاق

۱۱. توجه متمرکز شده

۱۲. کار گروهی

۱۳. عبرت از شکست ها

۱۴. تصویر ذهنی خلاق

۱۵. تقسیم بندی زمان و سرمایه 

۱۶. حفظ سلامت جسمی و روحی

۱۷. استفاده از قدرت های نامحدود جهان

این دستورالعمل ها، تخیل ذهنی نویسندگان نیستند، بلکه محصول تجربه های صدها فرد موفقی هستند که جهان، طی قرون گذشته به خود دیده است. از امروز به بعد می توانید هرگونه توفیق و هرگونه شکست خود را تجزیه و تحلیل کنید.

البته این کار، با به ذهن سپردن این ۱۷ دستورالعمل میسر می شود. می توانید نگرش ذهنی مثبت را با مجبور ساختن خود به استفاده از این ۱۷ دستورالعمل، ماندگار کنید. تا کنون، راه دیگری برای نگه داشتن ذهن در حالت مثبت، شناخته نشده است. پس همین حالا با شجاعت تمام در درون خود کند و کاو کنید و ببینید تاکنون از کدام یک از این دستورالعمل ها بهره برده اید و کدام یک را نادیده گرفته اید.

در بررسی های بعدی، شکست ها و موفقیت های خود را تجزیه و تحلیل کنید. از این دستورالعمل ها بهره ببرید، چون به زودی قادر خواهید بود روی آنچه مانع پیشرفت شما شده است، انگشت بگذارید و آن را شناسایی کنید.

اگر در عین داشتن نگرش ذهنی مثبت، موفق نشدید، چه؟ اگر از نگرش ذهنی مثبت استفاده می کنید و موفق نمی شوید، به خاطر این است که از آن دستورالعمل ضروری و مهم در آن شرایط خاص و برای هدف مشخص استفاده نکرده اید.

توصیه ما به شما این است که زندگی و داستان های اس. بی. فولد، هنری جی.کسیر، هیزم شکن، آل آلن، و هنری فورد (مقالات قبلی) را مطالعه کنید. در همه آنها تک تک این ۱۷ دستورالعمل را خواهید دید و متوجه خواهید شد که چگونه از آنها استفاده کرده اند. شما می توانید زندگی یک فرد شکست خورده را نیز مورد مطالعه قرار دهید و در کنار ۱۷ دستور العمل راه پیشرفت را راحت تر پیدا کنید.

همین طور که مطالعات خود را انجام می دهید، از خودتان بپرسید: کدام یک از ۱۷ دستورالعمل استفاده شده است؟ کدام یک بی استفاده مانده است؟ در ابتدای کار، تشخیص و به کارگیری دستورالعمل ها سخت است، اما همین طور که به خواندن داستان ها و کنکاش در آنها ادامه می دهید، هر کدام از این دستورالعمل ها بیشتر برایتان واضح و مشخص می شود. آن وقت است که می توانید به راحتی از آنها بهره ببرید. 

منبع: (دینامیت موفقیت، ناپلئون هیل/کلمنت استون)

ادامه ی مقالات دینامیت موفقیت را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar