IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی
دینامیت موفقیت

دینامیت موفقیت : هدیه با ارزش

دینامیت موفقیت : هدیه با ارزش

یک مرد بزرگ

به داستان «هنری جی. کیسر» توجه کنید. مردی که واقعا بزرگ و موفق است، چون نگرشش به خود، بزرگوارانه بود. شرکت هایی که نام او را بر خود دارند، دارای حساب های بانکی بیش از یک میلیون دلاری هستند. محبت او به دیگران باعث شده است که افراد لال و معلول، زندگی بهتری داشته باشند و بسیاری از بیماران از خدمات پزشکی کم هزینه بهره مند شوند. تمام اینها از بذر اندیشه ای بود که مادر هنری در ذهن فرزندش کاشت. «مری کیسر» هدیه ای با ارزش به پسرش داد. او استفاده از بزرگ ترین ارزش های زندگی را به هنری یاد داد.

هدیه با ارزش

مری کیسر عادت داشت بعد از یک روز کامل کاری، ساعت ها به عنوان پرستار داوطلب به افراد بی بضاعت و ناتوان کمک کند. او اغلب به پسرش می گفت: «هنری! هیچ چیز بدون کار به دست نمی آید. اگر برای تو چیزی به غیر از کار کردن هم به جا نگذارم، بدان که همان کار کردن، هدیه ای با ارزش به دنبال دارد: لذت کارکردن.»

بزرگ ترین ارزش زندگی

آقای کیسر می گوید: «مادرم بود که چند خصوصیت ارزشمند زندگی را به من یاد داد. از بین آنها می توان به عشق به دیگران و خدمت به آنها اشاره کرد. او همواره می گفت که عشق به دیگران و کمک به آنها از بزرگ ترین ارزش های زندگی است.» هنری جی. کیسر، قدرت نگرش ذهنی مثبت را درک کرده است. او می داند که این قدرت، در زندگی او و مردم کشورش [ آمریکا] مؤثر است. او همچنین قدرت و تأثیر نگرش ذهنی منفی را می داند. در جنگ جهانی دوم، او ۱۵۰۰ کشتی تندرو ساخت که دنیا را تکان داد. وقتی گفت می توانیم در هر ده روز، یک کشتی بزرگ بسازیم، متخصصان گفتند غیرممکن است. اما او این کار را کرد.

آنهایی که باور دارند نمی شود از سمت مثبت طلسم استفاده کرد، از سمت منفی آن استفاده می کنند. آنهایی هم که باور دارند سمت منفی را می شود کنار زد، از سمت مثبت آن بهره می برند. به همین دلیل، هنگام استفاده از طلسم باید محتاطانه عمل کرد.

نگرش ذهنی مثبت است که شما را به ثروت و خوبی های زندگی می رساند و می تواند به شما در رفع مشکلات و شناخت قدرتتان کمک کند. همچنین می تواند شما را از سایر رقبا جلو انداخته و ناممکن ها را برایتان ممکن سازد. اما نگرش ذهنی منفی هم به همین اندازه قدرتمند است و به جای جذب شادی و موفقیت می تواند بدبختی، شکست و افسردگی را به همراه داشته باشد. این روی طلسم، درست مثل هرقدرت دیگر، در صورت عدم استفاده صحیح می تواند خطرناک باشد.

منبع: (دینامیت موفقیت، ناپلئون هیل/کلمنت استون)

ادامه ی مقالات دینامیت موفقیت را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar