دینامیت موفقیت: سرمایه گذاری وستینگ‌هاوس روی ارتباطات فوق‌حسی

دینامیت موفقیت: سرمایه گذاری وستینگ‌هاوس روی ارتباطات فوق‌حسی
مجموع 5 از 2 رای

دینامیت موفقیت

دینامیت موفقیت : سرمایه گذاری وستینگ هاوس روی ارتباطات فوق حسی

کاملا واضح است که امروزه هر نویسنده ای که در حیطه پدیده های روان شناسی قلم می زند، تلاش می کند مطلبش را برای هضم بیشتر و پرطرفدار شدن، به نوعی به دکتر راین و دانشگاه دوک مرتبط سازد. ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم و توصیه می کنیم کتاب های دکتر راین، نظیر «دستیابی به ذهن» را مطالعه کنید. بگذارید «جوزف بنکس راین» راهنمای شما باشد.

تحقیقات دکتر راین تا چه حد موفق بوده است؟

باید گفت موفقیت او تا آن حد بوده است که افراد بسیار مهم، شروع به تحقیق و مطالعه در این حیطه کرده اند. دکتر «پیتر ای کسترا کیو»، مسوول مؤسسه هوا و فضای وستینگ هاوس در مصاحبه ای اعلام کرده است که دانشمندان این مؤسسه، به سختی، مشغول مطالعه و بررسی درباره تله پاتی، غیب بینی و ارتباط با دوردست ها هستند.

دکتر کستراکیو ملاقات های فراوانی با دکتر راین داشته است تا بتواند تصمیم نهایی در این زمینه را بر اساس تجربیات وی بگیرد. آیا این تحقیقات در مورد تله پاتی و غیب بینی و سایر مسائل مربوط به ادرا ک فوق حسی، موفقیت مالی هم در پی دارد؟ بگذارید این گونه پاسخ بدهیم. مدت ها قبل، مردم، عقایدی را که در آن موقع برایشان باورپذیر نبود، مسخره می کردند؛ عقایدی که امروزه جزء بدیهیات شناخته می شوند:

بحث در باره اینکه ماده به انرژی و انرژی به ماده تبدیل می شود.

شکافتن اتم

ماهواره های ساخته دست بشر

قدرت جت ها

احتیاجات روزمره نظیر تلویزیون

اما مغزهای الکترونیکی معروف به کامپیوترهای الکترونیکی چطور؟ تمام آنها توسط بشر تصور، باور و ساخته شده اند. دستگاههایی که با سرعت نور کار می کنند، یعنی ۳۰۰.۰۰۰ کیلومتر در ثانیه! دستگاههایی که ۴۰.۰۰۰ معادله ریاضی را در هر ثانیه حل می کنند و قادر به تصحیح خطاهای خود هستند! دستگاههایی که به واقعیت تبدیل شدند، چون بشر در آنها وسایلی را کار گذاشته است که نحوه عملکرد آنها را همانند نحوه عملکرد جسم انسان می کند.

پاسخ ما این است:

ذهن، هر آنچه را که تصور و باور کند، به دست می آورد. اما هیچ دستگاه و اختراع بشری، مانند ماشینی که در اختیار خود اوست، شگفت انگیز نیست، یعنی بدن انسان که قسمت مهم الکتریکی آن، مغز انسان است. بشر، چیزی بیشتر از بدن به همراه مغز است. شما ترکیبی از جسم و ذهن هستید – ذهن، فرایند پذیر است و تحت تأثیر قدرت های شناخته شده و ناشناخته قرار می گیرد.

ذهن از دو قسمت تشکیل شده است: سطح هوشیار و نیمه هوشیار. ما سطح نیمه هوشیار، توانایی آن و نیز آنچه را که بر آن تأثیر می گذارد، بارها و بارها تجربه کرده ایم. اما سطح هوشیار ذهن را چطور؟ این بخش نیز به همان اندازه، مهم است و حالا اگر واکنش شما به آنچه تا اینجا خوانده اید، می تواند شما را به راه درست هدایت کند و گزینه های صحیح را برای انتخاب به شما بشناساند، پس جرأت داشته باشید و قدرت های ذهنی تان را کشف و پیشرفت کنید.

منبع: (دینامیت موفقیت، ناپلئون هیل/کلمنت استون)

ادامه ی مقالات دینامیت موفقیت را دنبال کنید…


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن