پیوسته هدف هایتان را مجسم کنید

پیوسته هدف هایتان را مجسم کنید
مجموع 5 از 2 رای

هدف هایتان را مجسم کنید

پیوسته هدف هایتان را مجسم کنید

شما قدرت ذهنی نامحدودی دارید. خیلی از افراد از این قدرت بی اطلاعند و از آن در جهت دستیابی به اهداف خود استفاده نمی کنند. به همین دلیل است که بیشتر افراد و نتاج کارهایشان در حد متوسط باقی می ماند.

وقتی که از تمام قدرت ذهن نیمه هوشیار و فراهوشیار خود استفاده کنید، در مدت چند سال به چنان موفقیتی دست پیدا می کنید که حتی تصورش را هم نمی توانستید بکنید.

توانایی تصور و تجسم شما قدرتمندترین استعداد شماست که با آن تحقق همه ی اهداف تان امکان پذیر است. دنیای بیرون شما بازتابی از دنیای درون شماست، وقتی تصاویر ذهنی خود را تغییر دهید، دنیای بیرون شما هم تغییر می کند تا بتواند با تصویر ذهنی شما همخوان و هماهنگ باشد.

با تصویرسازی قانون جذب را فعال می کنید در نتیجه هر آنچه را در راه رسیدن به هدف خود نیاز دارید، از افراد گرفته تا موقعیت ها به سمت خود جلب می کنید.

وین دایر می گوید: “هر بار باور کردید، آن را می بینید.” جیم کتکارت می گوید: “آن کسی را که ببینید، همان می شوید.”

آلبرت انیشتن می گفت: “تصور و تجسم مهم از واقعیت ها هستند.” ناپلئون بناپارت هم می گفت: “تصور بر دنیا حکومت می کند.” و بالاخره به ناپلئون هیل می رسیم که معتقد است: “آنچه را ذهن انسان بتواند تصور و باور کند، می تواند به آن دست پیدا کند.”

موفقیت مورد علاقه ی خود را ببینید

موفق ها کسانی هستند که می توانند آن موفقیتی را که می خواهند در آینده بدست آورند را در ذهن خود تجسم کنند. یک فروشنده یا وکیل موفق می تواند فرایند رسیدن به موفقیت را تصور کند و به ذهن بسپارد. از سوی دیگر، ناموفق ها از تصویرسازی بر علیه خود استفاده می کنند. آنها تصاویر ناکامی های گذشته ی خود را مدام به ذهن خود یادآور می شوند؛ و تصویری مخدوش از آینده ی خود در ذهن دارند.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن