قدرت زمان : شتاب دادن برای رسیدن به هدف

قدرت زمان : شتاب دادن برای رسیدن به هدف
مجموع 5 از 1 رای

شتاب دادن برای رسیدن به هدف

قدرت زمان : شتاب دادن برای رسیدن به هدف

با پنج روش می توانید در رسیدن به هدف تان شتاب ایجاد کنید. این شیوه ها انرژی و توانایی هایتان را تقویت می کنند و به شما این امکان را می دهند که در یک دوره زمانی کوتاه که فکرش را هم نمی کنید دستاوردهای بیشتری داشته باشید:

هدف تان را به عنوان یک واقعیت تجسم کنید.

باور داشته باشید که به هدف تان می رسید.

مسئولیت کامل پیامدها را برعهده بگیرید.

با اطمینان گام بردارید.

هر روز کاری انجام دهید.

قانون جذب را فعال کنید

شما باید مثل یک دستگاه نمایش فیلم، فیلم رسیدن به هدف تان را مدام روی پرده ذهنتان نمایش بدهید. در این صورت این تصویر، ذهن ناخودآگاه شما را فعال و قانون جذب را تحریک می کند. این قانون می گوید:

“زندگی ما خاصیت مغناطیسی دارد و قطعا آدم ها، ایده ها و منابعی را جذب ما می کند که برای رسیدن به هدف مورد علاقه مان به آن ها نیاز داریم.”

باورهایتان را تغییر دهید

قانون باور می گوید: «باور ما هر چه باشد همراه با ایمان و اعتقاد راسخ به واقعیت بدل می شود.» شما چیزی را که می بینید باور نمی کنید بلکه چیزی را می بینید که آن را باور دارید. بین باور شما به قابل دسترس بودن هدف هایتان و سرعتی که در زندگی شما به تحقق می پیوندند رابطه مستقیم وجود دارد.

همانطور که ویلیام جیمز، استاد و فیلسوف نامدار دانشگاه هاروارد، می گوید:

«این باور است که واقعیت را می سازد.» قانون ذهن هم می گوید: «افکار ما واقعیت پیدا می کنند.»

وقتی در ذهن خودآگاهتان تصویر هدفتان را مدام پخش می کنید، به این باور می رسید که هدف تان دست یافتنی است و این باور مدام در ذهنتان عمیق تر می شود. با رشد باورهایتان هدفتان در دنیای بیرونی عینیت پیدا می کند، طوری که بعضی وقت ها سرعت آن غیرقابل تصور است.

با جملات تاییدی مثبت هدف تان را دست یافته بدانید جمله روشنی در مورد هدف تان بسازید که محتوای آن این باشد که به هدف تان رسیده اید. این جمله را با شوق برای خودتان تکرار کنید. جمله را با احساس، اطمینان کامل و تاکید همراه کنید. همانطور که این جمله مثبت را تکرار می کنید، فرمان رسیدن به هدف تان را عمیق تر و عمیق تر در ذهن ناخودآگاه تان حک می کنید.

جمله را به سبک و سیاق خودتان بنویسید، مثلا «درآمدم سالی ۷۵ میلیون تومنه» یا «وزنم ۶۰ کیلوگرمه» یا اینکه «من به فروشنده تراز اول هستم». با استفاده از این جمله ها می توانید طرز فکرتان را در باره خودتان و هدف هایتان تغییر بدهید. قابلیت های شما با استفاده از این جملات نامحدود خواهند شد.

منبع: (قدرت زمان، اثر برایان تریسی)

ادامه ی مقالات قدرت زمان را دنبال کنید…

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن