IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی اینترنتی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی گوگل تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موتور جستجوی گوگل موتورهای جستجو موشن گرافیک موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وبلاگ نویسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی یوتیوب
قدرت زمان

قدرت زمان : تقسیم پاداش ها با دیگران

قدرت زمان : تقسیم پاداش ها با دیگران

وقتی برای کار کردن روی یک پروژه بزرگ یا انجام کاری مهم به همکاری و تفاهم اعضای خانواده نیاز دارید با آن ها قرار بگذارید که برای تکمیل کار پاداشی برای کل خانواده در نظر دارید. این پاداش می تواند بسیار ساده در حد بیرون رفتن برای خوردن شام، دیدن یک فیلم، رفتن به تعطیلات یا یک پارک تفریحی باشد. دانستن اینکه در پایان راه پاداشی وجود دارد موجب می شود اطرافیان شما را بیشتر درک و حمایت کنند و حتی شما را به تمام کردن کار تشویق می کنند.

بسیاری از شرکت ها که در مورد کارکنان بخش فروش از سیستم پاداش خانوادگی استفاده می کنند به موفقیت های بزرگی دست پیدا می کنند. آنها از طریق ارائه پاداشی مثل سفر به هاوایی یا جزایر کارائیب برای کسی که به میزان فروش مورد نظر شرکت دست پیدا کند بین کارکنان فروش رقابت ایجاد می کنند. سپس بروشورهای مربوط به مناطق تفریحی را برای همسران فروشندگان می فرستند.

به این ترتیب همسر فروشنده انگیزه پیدا می کند و مرتب فروشنده را تشویق می کند که برای رسیدن به میزان فروش مورد نظر و برنده شدن تلاش کند. این نوع پاداش ها ابزار انگیزه بخش مطلوبی برای رسیدن به عملکرد عالی هستند. تا جای ممکن برای خودتان از این نوع پاداش ها در نظر بگیرید، حتی اگر چیز ساده ای مثل قدم زدن بعد از تکمیل یک گزارش باشد. انتظار پاداش شما را در مسیر نگه می دارد و کمک می کند روی کارتان تمرکز کنید.

با خودتان گفتگوی مثبت داشته باشید

شما می توانید توانایی تمرکزتان را روی هر کاری با استفاده از جملات مثبت افزایش دهید. هر فرمانی را که تکرار می کنید سرانجام به وسیله ذهن ناخودآگاه تان پذیرفته می شود. آنگاه ذهن ناخودآگاه انگیزه پیدا می کند و شما را به سمت رفتاری که با آن فرمان سازگاری دارد هدایت می کند. وقتی با خودتان گفتگوی مثبت دارید و آن را با شوق و اطمینان ابراز می کنید از درون به سوی بهره وری بالا حرکت می کنید. وقتی توجه شما منحرف می شود می توانید از جمله های انگیزه بخش استفاده کنید.

وقتی تمرکزتان کم می شود یا دچار تعلل می شوید به خودتان بگویید: «سرکارت برگردد! سرکارت برگرد!» این باعث ایجاد انگیزه در شما خواهد شد که دوباره سر کارتان برگردید و تا تمام کردن آن به کار ادامه دهید. وقتی کسی با صحبت کردن حواس شما را از کارتان منحرف می کند می توانید تنها با این جمله خودتان را خلاص کنید: «خب، فکر می کنم باید برگردم سر کارم.» هر موقع می گویید باید سر کارتان برگردید شخص مقابل صحبتش را قطع می کند و دیگر کاری با شما نخواهد داشت. تعجب خواهید کرد که چقدر تکرار این جمله برگشتن سرکار و تمرکز دوباره روی آن را ساده می کند.

منبع: (قدرت زمان، اثر برایان تریسی)

ادامه ی مقالات قدرت زمان را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar