IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
قدرت زمان

قدرت زمان : دوازده اصل برای رسیدن به اوج عملکرد(2)

قدرت زمان : دوازده اصل برای رسیدن به اوج عملکرد(۲)

در دنیای امروز بزرگ ترین مشکل اکثر مردم کمبود وقت است. مردم ممکن است پول و مواد اولیه برای رسیدن به موفقیت را داشته باشند ولی وقت کافی برای استفاده از آنها را ندارند. همه ما تقریبا در تمام حوزه های زندگی با کمبود وقت روبرو هستیم. زمان انعطاف پذیر نیست و نمی شود آن را امتداد داد. از طرف دیگر زمان چیزی ضروری است و هیچ چیز را نمی شود با آن جایگزین کرد. نهایتا اینکه زمان از بین رفتنی است؛ نمی شود آن را ذخیره، حفظ یا انبار کرد. وقتی که رفت، دیگر برای همیشه رفته است.

این ها ویژگی های رهبری و برجستگی شخصیت هستند. مدیریت زمان است که به شما امکان می دهد کاری را به انجام برسانید و توانایی شما در به انجام رساندن وظایفی که برعهده دارید مبنای سنجش ارزش شما برای سازمانی که در آن کار می کنید و دنیایی که در آن زندگی می کنید، است.

نتیجه محور بودن ویژگی مهم مردان و زنان موفق است. توانایی شما در تمرکز همه جانبه روی مهمترین دستاوردهایی که از شما انتظار می رود سریع ترین و مطمئن ترین راه دریافت دستمزد بیشتر، رسیدن به ترفیع سریع تر و در نهایت رسیدن به استقلال مالی است.

خیلی از آدم هایی که شکست می خورند در واقع سخت تر از آدم های موفق کار می کنند. ولی چون مهارت های مدیریت زمان و مهارت های فردی شان پایین است بازده کارشان در مقایسه با مدت زمانی که کار می کنند پایین است.

وقتی با استفاده از مدیریت زمان کارهای زیادی را به انجام برسانید انرژی مضاعفی را تجربه خواهید کرد که باعث می شود باز هم کارهای بیشتری را به انجام برسانید.

انضباط فردی در مدیریت زمان شخصیت، اعتماد و باور راسخی نسبت به خودتان و توانایی هایتان ایجاد می کند.

هر اندازه بیشتر کار کنید احساس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت و برای انجام کار بیشتر، مشتاق تر خواهید بود.

اگر حساب دقایق تان را داشته باشید، ساعت ها و روزها حساب کار خودشان را خواهند داشت.

منبع: (قدرت زمان، اثر برایان تریسی)

ادامه ی مقالات قدرت زمان را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar