IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark Google Ads pwconf startupgrind video marketing اخبار جعلی اخبار جعلی و کسب و کارها استارتاپ گرایند استخدام استراتژی های اثر بخش تبلیغات استودیو ایده پردازان استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی اینترنتی بازاریابی در وکالت بازاریابی دیجیتال بازاریابی رویدادی بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی بحران کسب و کارها برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی گوگل تبلیغات تبلیغات بازاریابی تبلیغات در گوگل تبلیغات کلیکی تجارت الکترونیک تواضع توسعه کسب و کار تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی جذب مشتری جعل خبر جلسات کاری حفظ تمرکز کارمندان خرده فروشی خلاقیت دروغ رسانه ای دورکاری دورکاری شرکت ها دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین روان‌شناسی مدیریت ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت موشن گرافیک ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شکست کسب و کار شیرینی صفحه اول گوگل طراحی لوگو طراحی گرافیک فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت بحران مدیریت منابع انسانی مدیریت پروژه مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشاغل محلی مشتری مداری مصاحبه موتور جستجوی گوگل موتورهای جستجو موشن گرافیک موفقیت موفقیت در بازار کار موقعیت شغلی میوه فروشی نوآوری در مدیریت نکات مهم برگزاری جلسات نیروی کار نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وبلاگ نویسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ ویروس کرونا ویروس کرونا و دورکاری پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کارآفرینی زنان کارافرینی کافه تهرون کتابفروشی کرونا کرونا و اقتصاد کسب و کار کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارها در کرونا کسب و کارهای اینترنتی کسب و کارهای زنانه کسب و کارهای کوچک کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی یوتیوب
قدرت ذهنی

قدرت ذهنی

قدرت ذهنی

شما از قدرت ذهنی فوق العاده ای برخوردارید که به طور معمول از آن به طور کامل استفاده نمی کنید. با هدف گذاری منظم برای زندگی خود و با طرح برنامه های دقیق به منظور دستیابی به آنها سال ها در کار و تلاش خود صرف جویی می کنید. هدف گذاری به شما امکان می دهد تا به مراتب بیش از دیگران از توان فکری خود استفاده کنید.

ذهن هوشیار شما در حکم اداره ی مرکزی زندگی شماست. وظیفه ی آن این است که پس از شناسایی و تجزیه و تحلیل اطلاعات موجود در پیرامون شما، آنها را با سایر اطلاعات موجود مقایسه نموده و آنگاه درباره ی چگونگی استفاده از آنها تصمیم بگیرد.

اما این ذهن نیمه هوشیار شماست که با توان عظیم خود می تواند شرایطی را فراهم آورد که به مراتب بیش از گذشته موثر و موفق ظاهر شوید. دست کم ۹۰ درصد قدرت های ذهنی شما در پس پرده قرار دارد. لازم است که راه دستیابی به این قدرت را بیاموزید و با استفاده از آن برای دستیابی به هدف های خود اقدام کنید.

ذهن نیمه هوشیار شما در صورتیکه هدفی در کار باشد بهتر به وظایف خود عمل می کند. هر چه اینها را بیشتر در کامپیوتر ذهن نیمه هوشیار خود برنامه ریزی کنید، بهتر برای تان عمل می کند و سریع تر می توانید به هدف های خود دست پیدا کنید.

وقتی هدف های تان را مشخص می کنید و در جانب آنها به حرکت درمی آیید، لازم است در فواصل راه از معیارهایی استفاده کنید تا پیشرفت شما را اندازه گیری بکند. هر چه هدف های مشخص تری برای خود در نظر بگیرید، دقیق تر می توانید به هدف های خود دست پیدا کنید.

سه عامل مهم برای رسیدن به اوج عملکرد

سه عامل مهم و تعیین کننده برای آنکه به اهداف خود دست پیدا کنید عبارتند از متعهد شدن، تکمیل کردن و به انتها رساندن.

وقتی متعهد می شوید که به هدف به خصوصی دست پیدا کنید و همه ی بهانه ها را کنار می گذارید، به این می ماند که پا بر پدال گاز ذهن نیمه هوشیار خود فشار می هید. اینگونه بیش از هر زمانی خلاق تر، مصمم تر و متوجه تر می شوید. مردان و زنان بزرگ کسانی هستند که متعهد می شوند و بعد به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی حاضر نمی شوند که از این تعهدات خود فاصله بگیرند.

تکمیل کردن و انجام دادن جز و رکن دوم عملکرد سطح بالاست. تفاوت عظیمی میان انجام دادن ۹۵ درصد کار و انجام دادن ۱۰۰ درصد آن وجود دارد. در واقع، کاملا رایج و شایع است که اشخاص ۹۰ تا ۹۵ درصد کار را با سخت کوشی انجام بدهند و بعد به انتها رساندن را به تعویق بیندازند.

این وسوسه ای است که باید علیه آن بجنگید. باید پیوسته تلاش کنید، به خود نظم و ترتیب بدهید تا در برابر این گرایش طبیعی مقاومت کنید و به انتهای کار بروید.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar