IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی گوگل تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موتور جستجوی گوگل موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی
پس انداز

شما سِنت ها را صرفه جویی کنید، دلارها خودشان پس انداز می شوند

شما سِنت ها را صرفه جویی کنید، دلارها خودشان پس انداز می شوند

اگر می خواهید ثروتمند شوید، حساب تک تک سنت های خود را داشته باشید. تصمیم بگیرید روزی ۳، ۵ یا ۱۰ دلار پس انداز کنید. این پول را در حساب پس اندازتان بگذارید و به آن دست نزنید. وقتی پس اندازتان به حدی رسید، آن را در پروژه های مطمئن سرمایه گذاری کنید. به طور روزانه، هفتگی و ماهانه پس انداز کنید. به این کار عادت کنید و تا پایان زندگی کاری تان آن را ادامه دهید.

به زودی با هزینه ی کمتر در روز کنار می آیید و به آن عادت می کنید. وقتی درآمدتان افزایش پیدا کرد، بر میزان پس انداز خود بیفزایید. در مدت چند هفته، چند ماه یا چند سال از بدهی بیرون می آیید و پس انداز قابل ملاحظه ای که پیدا کرده اید برای شما کار خواهد کرد. چند سال که بگذرد، به لحاظ مالی مستقل می شوید.

بر علم خود بیفزایید

اگر همه ی شب به جای تماشای تلویزیون پانزده دقیقه مطالعه کنید، سالی حدود پانزده کتاب را می خوانید. اگر روزی پانزده دقیقه ادبیات کلاسیک بخوانید، در مدت هفت سال، صد کتاب بزرگ ادبیات کلاسیک خوانده اید. اینگونه تبدیل به یکی از باسوادترین افراد نسل خود می شوید. همه ی اینها با پانزده دقیقه مطالعه قبل از خواب حاصل می شود.

بر درآمد خود بیفزایید

اگر در کار فروش هستید و می خواهید بر درآمد خود بیفزایید، به این توجه کنید که روزانه، یا در هر هفته با چند نفر تماس می گیرید، چند بار محصول خود را ارائه می کنید. هدفی را مشخص کنید تا بر میزان ارائه ها و تماس های خود بیفزایید. معیار و استاندارد روزانه ای برای خود در نظر بگیرید و همه روزه کارکرد خود را با این معیار بسنجید.

در هر زمینه های از زندگی خود، فعالیت های خود را به دقت تحلیل کنید. تعداد فعالیت هایی را انتخاب کنید که موفقیت شما را تضمین کند. همین که توجه خود را به کاری می دهید، به شما امکان می دهد که دقیق تر عمل کنید.

اگر می خواهید سالم تر باشید، به دقائقی در هفته که آن را به ورزش اختصاص می دهید توجه کنید، به میزان کالری ای که در روز مصرف می کنید دقیق شوید. اگر می خواهید در زمینه ی مالی به موفقیت بیشتر برسید، به مبلغی که در هر ساعت دریافت می کنید دقیق تر شوید، به میزان فروش هفتگی خود توجه نمایید.

اگر می خواهید در روابط خود موفق گردید، به دقایقی که با اشخاص مهم در زندگی تان رو در رو می شوید و با هم صرف وقت می کنید، توجه نمایید.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar