IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark Google Ads pwconf startupgrind video marketing اخبار جعلی اخبار جعلی و کسب و کارها استارتاپ گرایند استخدام استراتژی های اثر بخش تبلیغات استودیو ایده پردازان استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی اینترنتی بازاریابی در وکالت بازاریابی دیجیتال بازاریابی رویدادی بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی بحران کسب و کارها برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی گوگل تبلیغات تبلیغات بازاریابی تبلیغات در گوگل تبلیغات کلیکی تجارت الکترونیک تواضع توسعه کسب و کار تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی جذب مشتری جعل خبر جلسات کاری حفظ تمرکز کارمندان خرده فروشی خلاقیت دروغ رسانه ای دورکاری دورکاری شرکت ها دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین روان‌شناسی مدیریت ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت موشن گرافیک ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شکست کسب و کار شیرینی صفحه اول گوگل طراحی لوگو طراحی گرافیک فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت بحران مدیریت منابع انسانی مدیریت پروژه مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشاغل محلی مشتری مداری مصاحبه موتور جستجوی گوگل موتورهای جستجو موشن گرافیک موفقیت موفقیت در بازار کار موقعیت شغلی میوه فروشی نوآوری در مدیریت نکات مهم برگزاری جلسات نیروی کار نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وبلاگ نویسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ ویروس کرونا ویروس کرونا و دورکاری پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کارآفرینی زنان کارافرینی کافه تهرون کتابفروشی کرونا کرونا و اقتصاد کسب و کار کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارها در کرونا کسب و کارهای اینترنتی کسب و کارهای زنانه کسب و کارهای کوچک کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی یوتیوب
کلید رسیدن به موفقیت

سخت کوشی کلید رسیدن به موفقیت است

سخت کوشی کلید رسیدن به موفقیت است

لازمه سخت کوشی، انضباط فردی است. موفقیت زمانی ممکن می شود که شما بر تمایل طبیعی تان برای میانبر زدن و در پیش گرفتن راه ساده تر غلبه کنید. موفقیت پایدار تنها زمانی ممکن است که خودتان را موظف کنید برای مدتی طولانی سخت کار کنید.

من زندگی خودم را بدون هیچ پول یا مزایایی آغاز کردم. سال ها مشغول کارهای بدی بودم و با انجام این کارها فقط آن قدری پول به دستم می رسید که تا آخر ماه را با آن سر کنم. وقتی دیگر نتوانستم یک کار یدی پیدا کنم وارد کار فروش شدم و در آنجا هم به مدت چندین ماه فقط درآمدم در حدی بود که چرخ زندگی ام بچرخد تا اینکه از خودم پرسیدم: «چرا بعضی ها در کار فروش از بقیه موفق تر هستند؟»

“یک روز یکی از فروشنده های ممتاز به من گفت که ۲۰ درصد فروشنده ها ۸۰ درصد پول فروش را کسب می کنند.” (اصل پارتو)

من قبلا هرگز چنین حرفی را نشنیده بودم. این حرف به این معنی بود که ۸۰ درصد فروشنده ها باید به ۲۰ درصد پول باقی مانده راضی می شدند. یعنی باقی مانده چیزی که بعد از کسر درصد بالایی از پول ها به جا می ماند. من در همان لحظه و همان جا تصمیم گرفتم که جزء ۲۰ درصد فروشنده های ممتاز باشم. این تصمیم زندگی ام را تغییر داد.

قانون بزرگ

سپس از «قانون آهنین کائنات» اطلاع پیدا کردم که ملحق شدن به ۲۰ درصد افراد برتر را ممکن کرد. این همان قانون علت و معلول یا همان کاشت و برداشت بود.

این قانون می گوید: «برای هر معلولی یک علت یا یک سری علت های خاص وجود دارد.»

براساس این قانون اگر می خواهید در هر حوزه ای به موفقیت برسید باید بفهمید که موفقیت در آن حوزه چگونه کسب می شود و سپس آن فعالیت ها و مهارت ها را به طور دائم تمرین کنید تا به همان نتایج دست پیدا کنید.

“قانونش این است: «اگر شما به طور مرتب همان کارهایی را بکنید که افراد موفق انجام می دهند، هیچ چیز نمی تواند مانع از این شود که در نهایت از همان پاداش هایی که آنها دارند برخوردار شوید. اما اگر کاری را که افراد موفق انجام میدهند انجام ندهید هیچ چیز نمی تواند به شما کمک کند.»”

قانون کاشت و برداشت که در تورات از آن سخن به میان آمده است شکل دیگر قانون علت و معلول است.

این قانون می گوید: «هرچه یک انسان بکارد همان را درو خواهد کرد.»

بر اساس این قانون خروجی شما برابر با ورودی شما است. همچنین معنای دیگر این قانون این است که هرچه امروز برداشت می کنید نتیجه چیزی است که دیروز کاشته اید. بنابراین اگر از محصول فعلی تان راضی نیستید تصمیم با خودتان است که همین امروز شروع کنید و محصول جدیدی بکارید. و بیشتر، کارهایی را انجام بدهید که شما را به سمت موفقیت هدایت می کنند. و دیگر مشغول فعالیت هایی نشوید که با آنها راه به جایی نخواهید برد.

منبع: (بهانه بی بهانه، اثر برایان تریسی)

ادامه ی مقالات بهانه بی بهانه را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar