زبان بدن: پوشیدن لباس متناسب با نقش

زبان بدن: پوشیدن لباس متناسب با نقش
مجموع 5 از 1 رای

زبان بدن

زبان بدن : پوشیدن لباس متناسب با نقش

اگر می خواهید موفق شوید، نباید اهمیت ظاهرتان و شیوه ای را که با آن خود را به دیگران نشان می دهید نادیده بگیرید. لباس پوشیدن متناسب با اندام و رنگ پوست و نقشی که ایفا می کنید، نشان می دهد به تصویر خود اهمیت می دهید. وقتی می دانید ظاهر خوبی دارید، احساس اعتماد به نفس می کنید. همچنین قابل اطمینان به نظر می رسید. وقتی لباس شما مناسب اندام تان و رنگ آن با رنگ پوست تان هماهنگ است، دیگران به سمت انرژی مثبتی که از سمت شما ساطع می شود جذب می شوند.

از طرف دیگر، انتخاب زیورآلات و اینکه آنها را چطور با هم هماهنگ می کنید، نشان می دهد چه تفکری در مورد خود دارید و می خواهید دیگران شما را چگونه ببینند. اگر می توانید اقلام با کیفیت بخرید، این کار را انجام دهید. لزوما نباید گران قیمت ترین کالاهای ویترین را بخرید، اما در هر حال کیفیت جنس با قیمت آن رابطه ی نزدیکی دارد. چیزی که انتخاب می کنید باید مناسب محیط و نشان دهنده ی شما در بهترین حالت تان باشد.

زینت آلات و لوازم فرعی

مد را فراموش کنید و دنبال چیزی باشید که برای شما بهترین است. استفاده از لباس های مد روز، توجه دیگران را به شما جلب می کند که این برای زندگی عاطفی شما خوب است، نه محیط کار. پیام هایی که اینگونه لباس ها می فرستند بهتر است خارج از محیط کار باقی بماند، چراکه در محیط های کاری تمرکز افراد بر کار است.

اگر قصد پیشرفت دارید، استفاده از زیورآلات بسیار نیز، در محیط کار مناسب نیست. گوشواره های آویزان و دست های پر از النگو و انگشترهای سنتی، تمرکز فرد را بر هم می زند. با وجود این، استفاده از چند تکه جواهر کلاسیک، شما را حرفه ای نشان می دهد.

(منبع: زبان بدن به زبان آدمیزاد، الیزابت کونکه)

ادامه ی مقالات زبان بدن را دنبال کنید…

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن