دینامیت موفقیت : سلامتی کامل و عمری طولانی 

دینامیت موفقیت : سلامتی کامل و عمری طولانی 
مجموع 5 از 1 رای

دینامیت موفقیت

دینامیت موفقیت : سلامتی کامل و عمری طولانی 

نگرش ذهنی مثبت، نقش مهمی در سلامت، تامین انرژی روزمره و اشتیاق به کار دارد. جمله معروف «به لطف خدا روز به روز و از هر جهت، بهتر و بهتر می شوم.» برای کسی که مشتاقانه آن را هنگام بیدار شدن یا به خواب رفتن تکرار می کند، به هیچ عنوان، امید واهی نیست، زیرا از نگرش ذهنی مثبت یاری می طلبد. به عبارتی، از نیرویی مدد می جوید که بهترین های زندگی را برایش رقم می زند. 

کمک نگرش ذهنی مثبت به شما

نگرش ذهنی مثبت به شما کمک می کند تا جسم و روحی سالم و عمری طولانی تر داشته باشید. نگرش ذهنی منفی، دقیقا برعکس عمل می کند. نگرش ذهنی مثبت، جان خیلی ها را نجات داده است. داستان زیر، صحت این گفته را اثبات می کند.

پزشک کودکی دو روزه پس از معاینه او گفت: «بچه زنده نمی ماند.» پدر بچه پاسخ داد: «این طور نیست. او زنده می ماند.» پدر کودک، نگرش ذهنی مثبت و ایمانی قوی داشت. او به معجزه عبادت، معتقد و همچنین اهل عمل بود. پس دست به کار شد و کودک را تحت مراقبت پزشکی قرار داد که او هم دارای نگرش ذهنی مثبت بود، چون می دانست طبیعت برای هر نوع ضعف جسمانی، عاملی جبران کننده دارد و به این ترتیب بود که به طرز عجیب و باور نکردنی کودک زنده ماند.

نمی توانم زنده بمانم! مرگ، زوجی را از هم جدا کرد؟

عنوان بالا در روزنامه «شیکاگو دیلی نیوز» به چاپ رسید. داستان این بود که یک مهندس ساختمان که ۶۲ سال داشت . در حالی که قفسه سینه اش درد می کرد و تنگی نفس داشت، به خانه آمد. همسرش که ۱۰ سال از او جوان تر بود، متوجه موقعیت شد و بازوان او را بلافاصله ماساژ داد تا گردش خون، سریع تر شود، اما شوهرش فوت کرد.

همسر مرد به مادرش گفت: دیگر نمی توانم بعد از او زنده بمانم و او هم همان روز از دنیا رفت! بچه ای که زنده ماند و بیوه ای که از دنیا رفت، هر دو میزان تأثیر و قدرت نامحدود نگرش های ذهنی مثبت و منفی را روشن می سازند. با دانستن اینکه با بهره گیری از نگرش ذهنی مثبت، بهترین ها را به دست می آورید و برعکس، نگرش ذهنی منفی، بدترین ها را برایتان به ارمغان می آورد، بهتر نیست از افکار و نگرش های کاملا مثبت استفاده کنید؟

اگر چنین نکرده اید، اکنون فلسفه نگرش ذهنی مثبت را دریابید. خودتان را برای هر نوع موقعیت اضطراری آماده کنید. همواره بهانه ای برای زندگی داشته باشید و به یاد داشته باشید که وقتی بهانه ای برای زیستن دارید، سطح نیمه هوشیار ذهن، عوامل انگیزه ساز را به سطح هوشیار منتقل می سازد تا شما را در مواقع اضطراری زنده نگاه دارد. 

منبع: (دینامیت موفقیت، ناپلئون هیل/کلمنت استون)

ادامه ی مقالات دینامیت موفقیت را دنبال کنید…


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن