IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی
دینامیت موفقیت

دینامیت موفقیت : بخشی از یک اتفاق بزرگ باشید

دینامیت موفقیت : بخشی از یک اتفاق بزرگ باشید

مادری را می شناسم که تنها فرزندش را از دست داد؛ دختر نوجوان زیبا و شادی که برای اطرافیان، الهام بخش بود. مادرش برای کنار آمدن با غم فقدان دختر، مشغله ذهنی جذاب را در خود ایجاد کرد و به همین خاطر، بخشی از یک اتفاق بزرگ شد. امروز، او یکی از هزاران زنی است که این دنیا را برای بهتر بودن تغییر می دهند. به خاطر کار فوق العاده اش و مشغله ذهنی جذابی که داشت، نامه ای به او نوشتیم تا ما را نیز در این مشغله ذهنی جذاب شریک کند.

پاسخ او چنین بود: «درد و رنج از دست دادن دختر عزیزمان هرگز از خاطرم محو نمی شود. او سرشار از عشق و محبت بود و به معنای واقعی کلمه، همه امید و آرزوی ما بود. خداوند او را در ۱۴ سالگی از ما گرفت. غم فقدان او غیرقابل توصیف است. آینده ای روشن و امیدوارکننده، ناگاه تیره و تار شد. معنای زندگی ما از بین رفت و به پوچی رسیدیم و تمام شیرینی زندگی به کام مان تلخ شد.

من و همسرم، درست مثل هر انسان دیگری، از خود واکنش نشان دادیم. تمام وجودمان را این سؤال بی پاسخ فرا گرفته بود که چرا؟ همسرم بازنشسته شد، خانه مان را فروختیم و به عنوان راه فرار، مدت ها در مسافرت به سر بردیم و نهایتا هنگامی که بازگشتیم، این حقیقت تلخ را باور کردیم که فرار کردن از غم و خاطرات تلخ، غیرممکن است.

ماه ها طول کشید تا ذهن من قبول کند که کودکان و لذت مراقبت از آنها، امانتی از جانب خداوند برای تک تک ما هستند. این الطاف نامحدود که ما انسان های محدود با غفلت از کنار آنها می گذریم، به خاطر ارزش و معنای عمیق و واقعی شان باید گرامی داشته شوند. چگونه می توانستم قدرت نگهداری دیگر نعمت های خدا را پیدا کنم؟

چگونه می توانستم تشکر و قدردانی واقعی خودم را نسبت به عشق شوهرم، زندگی در میان این مردم، دوستانم، حواس پنج گانه ام و تمام چیزهای خوبی که اطرافم را احاطه کرده بود، نشان دهم؟ و اینجا بود که تلاشم برای پیدا کردن خودم در مسیری صحیح قرار گرفت. خداوند متعال، در قبال گرفتن عزیزترین داشته ام، موهبتی دیگر را در اختیارم گذاشته بود: حس همدردی با مردم و درک روشن مشکلات و مصائب آنها.

این گونه شد که آرام آرام، غم فقدان عزیزم را با خدمت بیشتر به دیگران فراموش کردم. تلاش کردم موقعیتی مناسب بیابم تا اندوخته اندکم را برای خلق خدا خرج کنم تا روح دختر عزیزم شاد شود. پاسخ این تلاش را در شهر امید یافتم.»

امروزه «شهر امید» به یک مرکز پزشکی معروف تبدیل شده است که خدمات رایگان پزشکی می دهد. خدمات این مرکز بر این باور استوار است که:

«بشر، محافظ همنوع خویش است.»

منبع: (دینامیت موفقیت، ناپلئون هیل/کلمنت استون)

ادامه ی مقالات دینامیت موفقیت را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar