IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی اینترنتی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی گوگل تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موتور جستجوی گوگل موتورهای جستجو موشن گرافیک موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وبلاگ نویسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی یوتیوب
مدیریت زمان

در راه رسیدن به هدف، مدیریت زمان را فراموش نکنید

در راه رسیدن به هدف، مدیریت زمان را فراموش نکنید

برای آنکه به هدف های تان برسید و به آنچه توانایی آن را دارید دست پیدا کنید، باید زمان را در کنترل خود درآورید. روانشناسان جملگی معتقدند که احساس کنترل یکی از عوامل مهم رسیدن به احساس خوشبختی، اطمینان خاطر، قدرت و حال خوش شخص است و احساس کنترل هم زمانی فراهم می آید که از مهارت های عالی مدیریت زمان برخوردار باشید.

خبر خوش این است که مدیریت زمان یک مهارت است و مانند هر مهارت دیگری یادگرفتنی است. مهم نیست که در گذشته تا چه اندازه غیر سازمان یافته بوده اید، مهم نیست که در گذشته تا چه اندازه مسامحه کرده اید، مهم این است که می توانید تغییر کنید.

می توانید به یکی از کارآمدترین و موثرترین افراد در رشته و حرفه ی خود تبدیل شوید. کافی است بدانید دیگران چگونه از سردرگمی و ابهام به روشنی و وضوح رسیده اند، چگونه از ناراحتی به توجه و دقت دست یافته اند. با تمرین و تکرار می توانید به یکی از نتیجه گراترین افراد در حوزه ی کار خود تبدیل شوید.

گزینه ها و تصمیمات

اگر یک روی سکه ی موفقیت، توانایی در هدف گذاری باشد، روی دیگر همان سکه توانایی سازماندهی به خویشتن و کار کردن روی ارزشمندترین وظایف در هر دقیقه از شبانه روز است. انتخاب ها و تصمیمات شما به اتفاق، سببی بوده اند تا زندگی شما به شکلی که امروز هست، درآید.

برای اینکه زندگی خود را بهبود بخشید، باید انتخاب های جدید بکنید، باید تصمیماتی بگیرید که با آنچه می خواهید به آن دست یابید همخوان باشد.

نقطه ی شروع مدیریت زمان، تصمیم گیری درباره ی هدف است. بعد از آن باید هدف های خود را اولویت بندی کنید. باید به طور کامل در هر دقیقه روشن باشید و بدانید که در آن لحظه چیست که برای شما بیشترین اهمیت را داراست.

در یک لحظه، این می تواند یک هدف تجاری و بازرگانی باشد، می تواند هدف مالی باشد و در لحظه ای دیگر می تواند رسیدن به یک رابطه ی خوب و منطقی خانوادگی باشد. در زمان دیگر، هدف شما می تواند رسیدن به آمادگی جسمانی باشد. باید در هر لحظه به مهم ترین هدفی که در زندگی دارید، بیندیشید. نمی توانید در آنِ واحد به هدف های بیش از اندازه متفاوت و متعدد بیندیشید.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar