بُعد جدیدی از ثروت (۳)

بُعد جدیدی از ثروت (۳)
مجموع 5 از 1 رای

بُعد جدیدی از ثروت

بُعد جدیدی از ثروت (۳)

  • برای دیگران بهترین ها را آرزو کنید

به داشته های دیگران غبطه نخورید. آرزو کنید دارایی هایشان بیشتر شود. برای آنها آرزوی سلامتی و ثروت کنید. این موضوع بیشتر از همه شامل حال کسانی می شود که از شما پولدارتر هستند. اینکه برای یک گدا آرزوی ثروتمند شدن کنید کار دشواری نیست، اما آرزوی موفقیت و ثروت کردن برای رئیس تان و یا یک میلیاردر کار سختی است.

به هر چیزی که توجه کنید رشد می کند و گسترش می یابد. اگر یک دولت بر کمبودهای کشور تمرکز کند، بر بیکاری و فقر دامن می زند. اگر یک شرکت بر کاهش هزینه تمرکز کند، نمی تواند خود را بعنوان یک شرکت جذاب و آینده نگر به مشتریانش بشناساند. اما کسانی که روی رونق و موفقیت تمرکز می کنند، به آن دست خواهند یافت.

  • در مورد پول مثبت فکر کنید

حتی اگر در حال حاضر بدهی دارید یا اینکه نمی دانید در آینده برای پول درآوردن چه کاری می خواهید بکنید، دید بدی در مورد پول و موفقیت مالی نداشته باشید. نسبت به افراد پولدار احساس تنفر و حسادت نکنید. به هر چیزی که فکر کنید به واقعیت تبدیل می شود. اگر از پول و ثروت متنفر باشید، هرگز به سمت شما نخواهد آمد. کسی که از پول متنفر است، در مورد خودش توانایی هایش هم فکر منفی می کند، به خودش اطمینان ندارد و هیچ پولی به دست نمی آورد.

  • بر اساس اصل فراوانی زندگی کنید

یکی از اصول بنیادی طبیعت، اصل فراوانی است. دنیا بی اندازه بزرگ است و میلیون ها سال است که وجود داشته است. ایمان داشته باشید که همه چیز برای همه به اندازه ی کافی وجود دارد. البته این امکان برای تک تک افراد روی کره ی زمین وجود ندارد که میلیاردر شوند، اما تصور نکنید یک فرد پولدار سهم شما را گرفته است. به او به دید یک مشتری یا همکاری بالقوه نگاه کنید. خود را کسی ببینید که می تواند در فراوانی آفرینش سهیم باشد.

منبع: (زندگی به همین سادگی، تیکی کوستن ماخر)

ادامه ی مقالات زندگی به همین سادگی را دنبال کنید…


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن