IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی اینترنتی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی گوگل تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موتور جستجوی گوگل موتورهای جستجو موشن گرافیک موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وبلاگ نویسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی یوتیوب
نظم و انضباط فردی

بهانه بی بهانه : نظم و انضباط فردی و تجارت

بهانه بی بهانه : نظم و انضباط فردی و تجارت

«خویشتن داری در راه کسب یک هدف بلند مدت و البته برخورداری از اراده لازم برای حفظ چنین سطحی از خویشتن داری، آموزش بسیار خوبی برای جلسه های متعدد هیئت مدیره است.» جان واینی

اکثر مردم در طول عمرشان یا در یک حوزه تجاری خاص یا برای آن کار می کنند یا این که صاحب یک بنگاه تجاری هستند. کسب موفقیت در هر فعالیت تجاری چه کوچک و چه بزرگ به سطوح بالایی از انضباط فردی از سوی شما نیاز دارد. در تجارت بدون وجود انضباط فردی و کنترل خود هیچ موفقیتی امکان پذیر نیست. در اوضاع اقتصادی امروز هیچ فعالیتی وجود ندارد که موفقیت در آن به اندازه شروع و ادامه یک کار تجاری به انضباط فردی نیاز داشته باشد.

اولین قانون اقتصاد، کمیابی است. این یک اصل است که می گوید هرگز مقدار کافی از چیزی برای همه افرادی که خواهان آن هستند وجود ندارد. علی الخصوص هرگز برای فروش همه چیزهایی که قصد دارید بفروشید مشتری کافی وجود ندارد. هرگز درآمد ناشی از فروش در حدی نیست که به شما کمک کند به همه ی هدف های مالی تان دست پیدا کنید. هرگز سود کافی وجود ندارد که بتواند به شما کمک کند تا حدی که می خواهید کارتان را گسترش بدهید. خصوصا این که هرگز افراد خوبی که با شما کار کنند تا شما به هدف های تجاری تان برسید به تعداد کافی وجود ندارند.

اولین قانون تجارت: رقابت

اگر اولین قانون اقتصاد، کمیابی باشد اولین قانون تجارت، رقابت است. برای انجام کار های لازم به منظور جذب مشتری ها برای خرید محصولات و خدمات شما و کسب پول کمیابی که در دستان مشتریان است به تمرکز و انضباط فردی بسیار زیادی نیاز دارید. برای این که علاوه بر بقا، رشد هم داشته باشید باید به طور مداوم جلوی مصرف میزان پولی را که می خواهید در ازای فروش محصولات و خدمات خود کسب کنید بگیرید.

اولین اصل موفقیت در تجارت این است که محصول یا خدماتی ارائه کنید که مردم می خواهند، به آن احتیاج دارند و این که حاضرند برای آن بهای خاصی را بپردازند. بهایی که با بهای هر شرکت دیگری که همین پول مشتری را می خواهد قابل رقابت باشد. شما باید در مورد محصولات و خدمات خود کاملا صادق باشید تا مطمئن باشید که آن ها مناسب بازار فعلی هستند. این مسئله طوری است که تخمین های اشتباه یا نتیجه گیری های نادرست در آن می تواند به شکست تجاری منجر شود. و پاسخ شما به این سوال با توجه به این که رقابت و ذائقه مشتری مدام در حال تغییر است دائما تغییر می کند.

منبع: (بهانه بی بهانه، اثر برایان تریسی)

ادامه ی مقالات بهانه بی بهانه را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar