IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی گوگل تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موتور جستجوی گوگل موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی
مرحله برای تحقق اهداف

بهانه بی بهانه : 7 مرحله برای تحقق اهداف (2)

بهانه بی بهانه : هفت مرحله برای تحقق اهداف (۲)

قدم اول تا چهارم در مطلب “بهانه بی بهانه : هفت مرحله برای تحقق اهداف (۱) “ موجود است.

قدم پنجم: فهرست خود را هم از لحاظ ترتیب توالی و هم از لحاظ اولویت سازماندهی کنید. برای تهیه فهرستی که به ترتیب توالی مرتب شده باشد باید بدانید چه کاری را اول، چه کاری را دوم و چه کاری را بعدا انجام بدهید. علاوه بر این اگر فهرست خود را بر اساس اولویت نیز مرتب کنید می توانید تعیین کنید که چه کاری مهم تر و چه کاری کم اهمیت تر است.

گاهی وقت ها ترتیب توالی و اولویت مانند هم هستند. اما اغلب اوقات این طور نیست. به عنوان مثال اگر می خواهید تجارت خاصی را آغاز کنید اولین کار بر اساس ترتیب توالی احتمالا این است که کتابی در مورد آن تجارت بخوانید یا در دوره ای که آن تجارت آموزش داده می شود ثبت نام کنید. اما چیزی که بیشترین اهمیت را دارد توانایی شما در ایجاد یک برنامه تجاری است که بر اساس تحقیقات کاملی در مورد بازار طرح ریزی شده باشد تا شما بتوانید برای جمع آوری منابعی که به آنها احتیاج دارید و شروع کردن کاری که در ذهن تان است از آن استفاده کنید.

مرحله ششم: فورا برای به اجرا در آوردن برنامه تان دست به کار شوید. اول مرحله اول بعد مرحله دوم و بعد مرحله سوم را به اجرا درآورید. به این کار ادامه بدهید. مشغول شوید. سریع حرکت کنید. کارتان را به تاخیر نیندازید. به یاد داشته باشید:

“تاخیر فقط دزد زمان نیست بلکه دزد زندگی نیز هست.”

“تفاوت میان موفقیت و شکست در زندگی فقط این است که برنده ها اولین قدم را برمی دارند.”

آنها عمل گرا هستند. همان طور که در مجموعه تلویزیونی استار ترک گفته اند: «آنها بی باکانه به جاهایی قدم می گذارند که پیش از این هرگز هیچ انسانی به آنجا نرفته است.»

برنده ها حاضرند بدون اینکه تضمینی برای موفقیت وجود داشته باشد دست به کار شوند. اگرچه آماده مواجهه با شکست و ناامیدی هستند همیشه مایلند دست به کار شوند.

قدم هفتم: هر روز کاری انجام بدهید که شما را به سمت هدف بزرگ تان راهنمایی و هدایت کند. این اصلی ترین قدمی است که موفقیت شما را تضمین می کند. هر روز هفته و هر ۳۶۵ روز سال کاری انجام بدهید. هر کاری که حداقل یک قدم شما را به هدفی که از بقیه برایتان مهم تر است نزدیک تر می کند انجام بدهید. وقتی هر روز کاری انجام بدهید که شما را در جهت هدفی که در سر دارید هدایت می کند سرعت تان بیشتر می شود.

این سرعت، این حس حرکت به جلو برایتان انگیزه بخش، الهام بخش و انرژی دهنده خواهد بود. وقتی سرعت تان بیشتر شود متوجه می شوید که انجام کارهای بیشتر در جهت رسیدن به هدفی که در سر دارید حتی راحت تر است. خواهید دید که در مدت زمان کوتاهی انضباط تعیین و کسب اهداف را در خود پرورش داده اید. این کار به زودی برایتان راحت و خود کار می شود. و به زودی عادت و انضباط کار کردن همیشگی برای رسیدن به اهداف را در خودتان پرورش خواهید داد.

منبع: (بهانه بی بهانه، اثر برایان تریسی)

ادامه ی مقالات بهانه بی بهانه را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar