IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
برندسازی شخصی

برندسازی شخصی : چه طور افکارتان را به اشتراک بگذارید

برندسازی شخصی : چه طور افکارتان را به اشتراک بگذارید

زمانی که سایت تان راه اندازی شد، می توانید در آن مطلب بگذارید ولی بهتر است که نکات زیر را برای نوشتن مطالب خود رعایت کنید:

خلاق باشید: در همان حال که به موضوع اصلی پایبند هستید تا می توانید از خلاقیت تان استفاده کنید. این کار باعث می شود که مطالب تان جالب تر باشد و خوانندگان بیشتری را جذب کند.

با خوانندگان تان ارتباط داشته باشید: نوشتن به زبان اول شخص به طوری که آنان مخاطب خاص شما هستند و گذاشتن عکس می تواند به شما کمک کند.

مطالب تان را با یک پرسش به پایان ببرید: با انجام این کار خوانندگان تان را درگیر می کنید. همچنین می توانید از آنها بخواهید تا در قسمت نظرات، پاسخ شما را بدهند.

سبک خودتان را پیدا کنید و حرف خودتان را بنویسید: خودتان باشید. اگر زمانی که با دیگران صحبت می کنید آنان را به خنده می اندازید، اجازه دهید که این شوخ طبعی در نوشته هایتان هم پدیدار شود و فقط حواستان به موارد نگارشی هم باشد که به درستی رعایت شود.

اشتیاقتان را نشان دهید: بخشی از شخصیت شما مربوط به کارهایی است که به آن علاقه دارید، حتما آنها را بیان کنید.

واقعی بنویسید: از دروغ گفتن به شدت بپرهیزید و با خوانندگانتان روراست باشید.

کوتاه بنویسید: سعی کنید کل نکات را بگویید ولی به صورت خلاصه. شاخ و برگ زیادی حوصله ی خواننده را سر می برد.

به نظرات پاسخ دهید: حتما بعد از اینکه مطلب جدیدی را در سایت تان می گذارید، به نظرات سر بزنید و پاسخ خوانندگانتان را بدهید.

منظم و پیوسته مطلب بگذارید: بهتر است که برای نوشتن برنامه داشته باشید. اگر به خوانندگان می گویید هر هفته جمعه مطلب می گذارید حتما این کار را انجام دهید.

اطلاعات مرتبط را به اشتراک بگذارید: بسته به هدفتان اطلاعات شخصی و عمومی در سایت تان بگذارید.

به موضوع پایبند بمانید: محتوای شما باید با کسب و کارتان ارتباط داشته باشد.

(منبع: برندسازی شخصی، سوزان کریتون)

در ادامه مقالات برندسازی شخصی همراه ما باشید …

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar