IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی گوگل تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موتور جستجوی گوگل موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی
در سخنرانی خبره شوید

برندسازی شخصی : در سخنرانی خبره شوید

برندسازی شخصی : در سخنرانی خبره شوید

طبق نظرسنجی های انجام شده، سخنرانی یکی از ترسناک ترین موضوعات در جهان است و هم رده ترس از مرگ شناخته شده است. به این دلیل مردم از سخنرانی می ترسند که: نمی دانند چه بگویند، ممکن است صحبتشان را فراموش کنند، ابله به نظر برسند و یا طرد شوند.

برای اینکه سخنران خوبی شوید باید یاد بگیرید که از درون واقعی و اصیل خود سخن بگویید، زیرا مخاطبان شما متوجه می شوند که خود واقعی تان هستید و یا نقش بازی می کنید.

سایت “Toastmasters International”  نکاتی را در مورد سخنرانی و غلبه بر ترس از سخنرانی را ارائه داده است که در اینجا بازگو می کنیم.چه بخواهید برای ۵ نفر سخنرانی داشته باشید چه ۲۰۰۰ نفر، این نکات می تواند به کارتان آید:

درباره ی موضوع صحبت تان اطلاعات زیادی داشته باشد و موضوعی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید: دانش شما از موضوع سخنرانی باید فراتر از جیزی باشد که می خواهید ارائه دهید.

تمیرن کنید، اصلاح کنید و باز بیشتر تمرین کنید: سخنرانی تان را با صدای بلند و تجهیزاتی که قرار است با آن ارائه دهید، تمرین کنید و هرجا را که لازم بود بازبینی و اصلاح کنید.

مخاطبتان را بشناسید: وقتی برای سخنرانی می روید ابتدا سلام و احوالپرسی کنید.

خودتان را با سالن آشنا کنید: زودتر در محل حاضر شده و با محل آشنا شوید و تجهیزات را امتحان کنید.

نفس عمیق بکشید و لبخند بزنید: این کار باعث کاهش استرس می شود.

ارائه موفق را تجسم کنید: خودتان را تصور کنید که با صدای بلند و موفق در حال سخنرانی هستید.

بدانید که مردم می خواهند کارتان را خوب انجام دهید: آنها از اینکه شما سخنرانید خوشحال هستند و منتظر مطالب شما.

روی پیامتان تمرکز کنید: توجه تان را از اظطرابتان بردارید تا متوجه پیام و مخاطبانتان شوید.

سخنرانی شما باید برند شخصی تان را نشان دهد: سخنرانی شما نمود برند شخصی تان است، تجربه و اعتماد به نفس را می آفریند که کلید سخنرانی موفق است.

برای اینکه سخنران بهتری شوید به دوره ها و کلاسهایی که در این زمینه وجود دارد بپیوندید. اینها به شما کمک می کند که مهارت های لازم برای سخنرانی را به دست آورید.

(منبع: برندسازی شخصی، سوزان کریتون)

در ادامه مقالات برندسازی شخصی همراه ما باشید …

 

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar