امسال تکرار نخواهد شد!

امسال تکرار نخواهد شد!
به این مقاله امتیاز دهید

امسال تکرار نخواهد شد

امسال تکرار نخواهد شد!

امسال تکرار نخواهد شد نام کتابی است که توسط دارن هاردی Darren Hardy به نگارش در آمده است. از این پس، هر روز می‌توانید مقالات استخراج شده از این کتاب ارزشمند را با برچسب خلق بهترین سال زندگی مطالعه نمایید. در صورت نیاز شما می‌توانید هر یک از مقالات خلق بهترین سال زندگی را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

دارن هاردی در مقدمه کتاب امسال تکرار نخواهد شد اینگونه بیان می‌کند:

سلام دوستان. شما را می‌شناسم. شاید درباره‌ی شخصیت شما چیزی ندانم؛ اما درباره‌ی شما می‌دانم. می‌دانم که شما می‌خواهید کار بزرگی با زندگی خود انجام دهید. می‌دانم که می‌خواهید بیشتر داشته باشید، بیشتر به دست آورید و بیشتر از آن چیزی که سایر افراد در زندگی‌شان می‌خواهند، می‌خواهید. می‌دانم که رویاهایی غیرمعمولی، آرمانهایی بزرگ و تمایل به انجام کاری قابل‌توجه در زندگی خود دارید.

این‌ها را می‌دانم؛ زیرا این کتاب را خریده‌اید. من و شما شبیه هم هستیم. ما برای رسیدن به اهدافمان تلاش می‌کنیم. بعضی از مردم از مفاهیم مطرح شده در کتاب حاضر می‌ترسند. آن‌ها نمی‌خواهند که بیشتر فعالیت کنند. آن‌ها از داشتن اهداف بزرگ می‌ترسند. آن‌ها از قرار گرفتن در آرامش بیشتر می‌ترسند؛ اما شما جزء آن‌ها نیستید. یکی از آن‌هایی هستید که من این کتاب را برایشان نوشته‌ام.

۳ درصد برتر

با شرکت در این برنامه خودتان را از اکثر افراد جامعه جدا می‌کنید. در واقع از ۹۷ درصد باقی‌مانده مردم که تفکر اندیشمندانه‌ای ندارند، جدا خواهید شد. به جمع افرادی که برای زندگی خود برنامه دارند و برای آن یک مسیر و هدف تعریف کرده‌اند، می‌پیوندید.

بیشتر مردم به سختی برای به‌دست آوردن نیازمندی‌هایی که در زندگی‌شان به‌دنبال آن هستند، تلاش می‌کنند. به همین دلیل پیشرفت در زندگی بسیار راحت خواهد بود. تنها کافی است ایستادگی کرده و به سوی آینده حرکت کنید. اغلب مردم (۹۷ درصد از مردم) نمی‌توانند و در این راه اذیت خواهند شد.

ناراحت‌کننده است؛ ولی واقعیت دارد … اما برای شما نه. 

شاید بپرسید که اگر این موضوع بسیار آسان است، چرا هیچ‌کسی این کار را انجام نمی‌دهد؟

در این سری مقالات، شما خواهید دید که چگونه در عرض چند ماه به آنچه دیگران یک عمر طول می‌کشد تا به آن دست یابند، می‌رسید. اگر جاه‌طلب و برای طراحی مجدد آینده خود مشتاق هستید، این سری مقالات برای خود شماست.

پس در ادامه مقالات خلق بهترین سال زندگی همراه ما باشید …

(منبع: امسال تکرار نخواهد شد، دارن هاردی)


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن