ابراز دوستی و صداقت از طریق زبان بدن

ابراز دوستی و صداقت از طریق زبان بدن
مجموع 5 از 3 رای

زبان بدن

ابراز دوستی و صداقت از طریق زبان بدن

دست باز نشان دهنده ی نگرشی صادقانه و دوستانه و پذیراست. این حالت می گوید که شما چیزی برای پنهان کردن ندارید و فردی گرم و خوش برخورد هستید. این حالت باعث می شود که مردم به سمت تان جذب شوند و در حضور شما احساس راحتی و آرامش کنند. با قرار دادن بدن در حالتی باز، نشان می دهید که پذیرای هر آن چیزی هستید که سر راه تان قرار گیرد.

به هر مسابقه ی ورزش که می خواهید بروید و بازیکنان را تماشا کنید. لحظه ای که بازیکن برنده، آخرین ضربه را به توپ می زند، از خطر پایان عبور می کند یا امتیاز کل بازی را می گیرد، دستانش به دلیل هیجان ناشی از پیروزی باز می شود. شخص بازنده دستانش را در مقابل بدنش به حالت ضربدری قرار می دهد و با ناامیدی آنها را پایین می اندازد.

هر سال تابستان، من و پسرم مکس به دیدن مادرشوهرم، لیبی، می رویم که عزیزترین دوست زندگی ام است. از آنجا که لیبی در اورگون آمریکا و ما در انگلیس زندگی می کنیم، به ندرت پیش می آید که یکدیگر را بیش از یک بار در سال ببینیم. لحظه ای که لیبی ما را می بیند، از خانه بیرون می آید و قبل از آنکه در آغوش مان بگیرد دستانش را باز می کند. دستان باز او که همچون چراغ سبز عبور است، نشان دهنده ی خوشحالی اش از دیدن ماست.

اگر می خواهید کسی را متقاعد کنید تا دیگاه شما را بپذیرد، دستان تان را در حالت باز قرار دهید. دستان باز بیانگر دیدگاهی مطمئن و سازنده است و تاثیر مثبتی دارد. اگر حرکات دیگرتان نیز به همان اندازه باز و بی پرده باشد شما فردی صادق و روراست و قابل اعتماد جلوه می کنید.

(منبع: زبان بدن به زبان آدمیزاد، الیزابت کونکه)

ادامه ی مقالات زبان بدن را دنبال کنید…

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن