ایده پردازان ۴۱ آچاره و اوبار، اقتصاد بیمار است مشکلاتی که حل نمی شود

ایده پردازان ۴۱ آچاره و اوبار، اقتصاد بیمار است مشکلاتی که حل نمی شود
به این مقاله امتیاز دهید

در اولین قسمت از فصل چهارم ایده پردازان سراغ تیم آچاره و اوبار رفتیم با حامد تاج الدین مدیر عامل شرکت بحث‌های چالشی داشتیم، از مشکلاتی که حل نمی شود تا همکاری هایی که صورت نمی گیرد.

در این برنامه حامد تاج الدین مدیر عامل مجموعه سانا گستر سبز درباره چالش و مشکلاتی که بر سر راه استارتاپ ها و کسب و کارها بوجود می آید صحبت کرد و ضمن اشاره به این مشکلات، چگونگی مقابله با این چالش ها را تشریح کرد.اما همچنان موضوعاتی غیرقابل حل باقی مانده که انگار هیچ وقت قرار نیست راه حلی برایشان پیدا شود.
وی در ادامه انتقاداتی بر سازمان های مربوطه و مسئول داشت و اظهار داشت که تمامی مجوز های لازمه برای انجام فعالیت های مربوطه کسب شده اما همچنان در فاز اجرایی با چالش مواجه هستند.او درباره چشم اندازه آینده سازمان نیز نقطه نظرات خود را بیان کرد و راهکارهایی را بیان کرد.
در ادامه با دیگر اعضای شرکت به گفتگو پرداختیم و افراد فعالیت و تخصص خود در سازمان را تشریح کردند و درباره چالش ها موجود صحبت کردند.همچنین نظر خود را درباره آچاره و اوبار و رویکرد سازمانی خود گفتند.
در ادامه در بخش های بیشتری نیز با حامد تاج الدین گفتگو کردیم.او در بخش هایی توضیحاتی را درباره جذب سرمایه بیان کرد و اینکه چگونه این جذب سرمایه صورت گرفت و نحوه دریافت آن به چه صورت بود.همچنین تجربیاتی را که در کسب و کارها استارت آپی رایج است، با بینندگان به اشتراک گذاشت.
او در ادامه درباره شکل گیری ایده کسب و کار خود و همکارانش در خارج از کشور گفت و اینکه چرا تصمیم بر اجرای این طرح در ایران گرفتند.
بهمن امام، هم بنیان گذار این مجموعه نیز تجربیات خود را در این راه با ما به اشتراک گذاشت و این چالش ها را از دیدگاهی دیگر مطرح کرد و درباره آن ها گفتگو کرد.

ادامه برنامه اینترنتی ایده پردازان را دنبال کنید….دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن