ویژه برنامه ایده پردازان در الکامپ

ویژه برنامه ایده پردازان در الکامپ
به این مقاله امتیاز دهید

ویژه برنامه ایده پردازان در الکامپ

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان، با مدیران و اعضای تیم خودمان به صحبت نشسته ایم.

وحید خسروی مدیر عامل مجموعه ی تیم ایده پردازان، در مورد محصولاتی که در الکامپ ارائه کردند، صحبت می کند.

از جمله sms.ir با نام تجاری پیامک سفید، با مدیریت امین ربیعی و server.ir با مدیریت سعید خسروی.

وحید خسروی اشاره کرد که وب سایت اصلی مجموعه ipe.ir هست که با شعار “تجربه ها را تجربه کنیم” به تولید محتوا در زمینه های تجربه های مدیریتی، آموزشی، روانشناسی و موفقیت شخصی می پردازد.

چیزی که ایده پردازن را مورد توجه دیگران قرار می دهد، این است که به هیچ سازمان، شتاب دهنده و ارگانی وصل نیست و همچنان با تیمی جوان، خلاق و ایده پرداز به مسیر خود ادامه می دهد.

خسروی، توجه به جزئیات را از دیگر عوامل موثر در موفقیت کاری ایده پردازان می داند و این یعنی نحوه ی ارتباط با مشتری ها و ارائه ی سرویس و خدمات به آنها.

در ادامه او در مورد بازار پیامک می گوید و به افزایش قیمت دلار و عدم تاثیر آن بر روی فعالیت های ایده پردازان اشاراتی می کند.

او همچنین در زمنیه ی ژن معیوب توضیحاتی می دهد.

در ادامه با آقای مصطفی تهرانی، مدیر بخش طراحی و توسعه صحبت می شود. او در مورد زحماتی که تیم فنی و برنامه نویسی برای مسابقه ی سریع ترین تایپیست الکامپ کشیدند، می گوید. او در جواب سوالی که از او پرسیده شد، توضیح می دهد که صفر تا صد ایده ی این مسابقه توسط تیم فنی انجام شده، و فقط در بخش الگوریتم و محاسبات wpm (کلمه در دقیقه) چیزی که در تمام دنیا استفاده می شد، استفاده کردیم.

سعید خسروی، در مورد جدید محصول server.ir، اِیروسرور می گویدکه نام اختصاصی سرورهای ابری است و عملا به درد کسانی که از سرورهای اختصاصی و مجازی استفاده می کنند، می خورد. و به نکات متمایزی که در این سرورها وجود دارد اشاره می کند.

در ادامه با امین ربیعی، مدیر sms.ir، سالار نظری، مدیر مارکتینگ، آتنا نحوی، کارشناس تولید محتوا و خشایار نماوی زاده، تدوینگر و فیلم بردار تیم ایده پردازان صحبت های کوتاهی داشتیم.

پیشنهاد می شود این گفتگوهای جالب را به طور کامل مشاهده کنید…دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن