IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
گذشته ی شما، همان آینده ی شما نیست

گذشته ی شما، همان آینده ی شما نیست

گذشته ی شما، همان آینده ی شما نیست

بسیاری از اشخاص وقتی بزرگ می شوند با مشکلات عدیده رو به رو می گردند. بسیاری از آنها اوقات دشواری را پشت سر می گذارند و با اشخاص نامناسب دمخور می گردند. بسیاری از آنها دست به کارهای خلاف قانون می زنند. بعضی ها محکوم می شوند و به زندان می افتند.

اما خیلی ها در مقطع خاصی از زندگی خود تصمیم می گیرند تغییر کنند و در رفتارشان تجدید نظر نمایند. به این فکر می کنند که در آینده به چه چیزی می خواهند مشهور باشند. از این رو، تصمیم می گیرند که با تغییر دادن ارزش های خود، زندگی شان را تغییر بدهند.

به خاطر داشته باشید: مهم نیست از کجا می آیید، مهم این است که به کجا می روید.

اگر در همه ی زمینه ها شخص برجسته ای می بودید، با دیگران چه برخوردی می کردید؟ پس از ملاقات با اشخاص و صحبت با آنها چه تاثیری بر آنها بر جای می گذارید؟ تصور کنید که بتوانید یک شخص عالی و بی کم و کاست شوید. با آن کسی که امروزه هستید چه تفاوت هایی خواهید داشت؟

خودتان را دوست بدارید

تا چه اندازه خودتان را دوست دارید

در روانشناسی، میزان عزت نفس اندازه ی خوشبختی شما را رقم می زند. عزت نفس یعنی اینکه “خودتان را چقدر دوست دارید”. از سوی دیگر عزت نفس، تصویر ذهنی شما را مشخص می سازد. این آن شکلی است که خود را می بینید و به خود فکر می کنید. تصویر ذهنی شما از طریق خودِ ایده آلی شما شکل می گیرد.

خود ایده آلی هم، با فضایل، ارزش ها، هدف ها، امید و آرزوها و رویاهای شما در ارتباط است.

روانشناسان به این نتیجه رسیده اند که هر چه رفتار شما در لحظه با آنچه فکر می کنید رفتار آرمانی شما باید باشد، سازگاری بیشتری داشته باشد، بیشتر خودتان را دوست می دارید و به خودتان احترام می گذارید.

از سوی دیگر، هرگاه به نحوی رفتار می کنید که با ایده آل شما ناساگار باشد، تصویر ذهنی منفی ایی را تجربه می کنید. احساس می کنید در سطح حداکثر توانمندی خود ظاهر نشده اید. در نتیجه میزان عزت نفس و میزان خوشبختی شما کاهش پیدا می کند.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar