کبوتر نامه بر خوش خبر باشید

کبوتر نامه بر خوش خبر باشید
مجموع 5 از 1 رای

کبوتر-نامه-بر-خوش-خبر

کبوتر نامه بر احساسات خوش

کبوتران نامه بر از یک سابقه تاریخی طولانی برخوردارند. گفته می شود که این کبوتران نامه بر تاکنون جان بسیاری را از مرگ نجات داده اند. گفته می شود در جنگ اول جهانی در نبرد آرگون یک کبوتر جان ۲۰۰ نفر را نجات داد. این کبوتر که تیر خورده بود حامل این پیام بود که آلمانها قرار است در آینده نزدیک شهر را بمباران کنند. استامپی جو کبوتر نامه بر دیگر به قدری در خبر رسانی اش موفق بود که شکم او را پر کردند و در حال حاضر در موزه دیتون اوهایو که مربوط به نیروی هوایی ملی است در معرض تماشای بازدید کنندگان قرار گرفته است. میلیونها کبوتر خوش خبر و موفق و شجاع توانسته اند پیامهای بسیار مختلفی را مخابره کنند.
هرگاه خبر یا پیام جالبی درباره کسی میشنوید، آن را به حال خود رها کنید. مجبور نیستید آن را بنویسید کاغذ را لوله کنید و به پای کبوتر نامه بری ببندید و ارسال کنید. اما می توانید پیام را در خاطره نگه دارید و بعد آن را به طور شفاهی به کسی که به او مربوط می شود برسانید. همیشه گوشهایتان را به روی خبرهای جالب باز کنید. اگر کارل، یکی از دوستان شما از سام، دوست دیگرتان تعریف می کند، این حسن جویی را به گوش سام برسانید. «میدانی سام، کارل حرف بسیار جالبی در تعریف از تو زد.»
خواهرتان از پسرعمویتان تعریف می کند، حسن جویی او را به پسرعمویتان برسانید.
مادرتان می گوید که جرج چمنهای باغچه را به خوبی کوتاه کرده است. حرف مادرتان را به گوش جرج برسانید. همه دوست دارند بشنوند که کسی از آنها تعریف کرده است. وقتی شما خبر خوشی را انتقال می دهید، دریافت کننده پیام از شما به اندازه کسی که حرف خوب را زده راضی و خشنود میشود.

کبوتر نامه بر
شایعه پراکنی نکنید تا در حد کبوتران نامه بر بد خبر ظاهر نشوید. به جای آن خبرهای خوش را انتقال دهید. هرگاه حرفی خوشایند درباره کسی و به عبارتی حسن جویی از کسی میشنوید این حرف را انتقال دهید.
سوای تعریف و حسن جویی از دیگران کارهای دیگری هم بکنید
راه دیگری برای گرم کردن دلها و پیدا کردن دوست این است که کبوتر نامه بری بشوید که خبرهایی به اشخاص میدهد که مورد علاقه آنها باشد. برای اشخاص اطلاعات مورد نیازشان را به روشهای مختلف بفرستید. اگر دوستی در یک ایالت دیگر دارید که به کار تولید مبلمان مشغول است و در ضمن مقاله ای می خوانید که فکر می کنید به درد دوستتان می خورد، آن مقاله را به هر شکل که مناسب میدانید برایش پست کنید.

سری مقالات چطور با هر شخصی صحبت کنیم را دنبال کنید


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن