چه کنیم که اشخاص بخواهند با ما حرف بزنند

چه کنیم که اشخاص بخواهند با ما حرف بزنند
مجموع 5 از 1 رای

صحبت

چه کنیم که اشخاص بخواهند با ما صحبت کنند؟

برای باز کردن درهای صحبت می توانید از روش «این چیه؟» استفاده کنید. به بسیاری از اشخاص که برمی خورید اغلب چیزی با خود دارند که می توانید برای باز کردن درهای صحبت از لفظ «این چیه؟» استفاده کنید و با آنها وارد بحث و صحبت بشوید.
خود من به دور گردنم یک عینک مدل قدیمی آویزان می کنم که بی شباهت به دوربینهای چشمی نیست. بسیاری از کسانی که به من برمی خورند با دیدن آن می پرسند: «این چیه؟» و بعد من برایشان توضیح می دهم که این از کجا آمده و چه فایدهای دارد. اگر می خواهید با کسی باب صحبت را بگشایید، چیزی را در او پیدا کنید که با لفظ «این چیه؟» بتوانید از او سؤال کنید.
این چیه راهی به سوی عشق
می توانید از مفهوم این چیه در زمینه تجارت و کسب و کار و نیز شروع یک عشق جدید استفاده کنید. دوستم الکساندر همیشه یک تسبیح یونانی به دست می گیرد. می داند هر کس او را ببیند از او می پرسد:
«این چیه؟» اینگونه او می تواند با شمار زیادی از مردم رابطه برقرار کند. فرض کنید در یک مهمانی هستید و چیزی به نام «این چیه؟» در اختیار ندارید. کسانی که می خواهند باب صحبت را با شما بگشایند چه باید بکنند؟
شما هم دنبال این چیه بگردید
اگر شما هم خواهان مصاحبت با اشخاص هستید، دنبال یک «این چیه؟» در آنها بگردید. مثلا ممکن است روی کت کسی یک سنجاق به شکل میخ ببینید. می توانید به سروقت او بروید و بپرسید: «این چیه؟ آیا شما یک گلف باز هستید؟ من هم گلف بازی میکنم. شما کجا بازی میکنید؟»

این چیه؟ و کارت ویزیتتان ابزارهای مهم ایجاد مراوده هستند.

سری مقالات چطور با هر شخصی صحبت کنیم را دنبال کنید


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن