IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
هدف جویی خود به خود

هدف جویی خود به خود

هدف جویی خود به خود

کبوتر لانه یابی را بگیرید و او را در قفس بیندازید، روی قفس را با پتویی بپوشانید، قفس را در جعبه ای بگذارید و بعد جعبه را در یک کامیون قرار بدهید. می توانید هزار مایل در هر جهتی که خواستید حرکت کنید. و بعد وقتی درِ کامیون را باز می کنید، جعبه را بیرون می آورید، پتو را بر می دارید و کبوتر لانه یاب را از قفس آزاد می کنید، می بینید کبوتر به آسمان پرواز می کند، سه بار چرخ می زند، بعد به جانب لانه اش که هزار مایل از او فاصله دارد به حرکت در می آید.

شما مانند کبوتر لانه یاب از توانایی هدف جویی برخوردارید. با صرفا تصمیم گیری در این مورد که چه می خواهید، به سمت هدف خود به حرکت درمی آیید و هدف هم به شما نزدیک می شود. درست در زمان و مکان مناسب شما و هدفتان به هم می رسید.

اگر هدف شما این است که شب به خانه بروید و تلویزیون تماشا کنید، تقریبا با اطمینان به این خواسته می رسید. اگر هدف شما این است که زندگی عالی، سرشار از سلامتی، خوشبختی و موفقیت داشته باشید، به این خواسته هم می رسید. مانند یک کامپیوتر، مکانیسم هدف جوی شما داوری کننده نیست. بلکه خود به خود و پیوسته کار می کند تا خواسته شما را برآورده سازد.

طبیعت به بزرگی و کوچکی هدف های شما کاری ندارد. اگر برای خود هدف های کوچک در نظر بگیرید، مکانیسم هدف جوی شما شرایطی را فراهم می آورد که به هدف های کوچک برسید. اگر برای خود هدف های بزرگ در نظر بگیرید، این توانمندی طبیعی کاری می کند که به هدف های بزرگ دست پیدا کنید. اینکه در زندگی چه هدف هایی، با چه بزرگی برای خود در نظر بگیرید تنها به خود شما مربوط می شود.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…

 

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar