موفقیت در برنامه نویسی موبایل – میلاد نوری (قسمت ۱۴)

موفقیت در برنامه نویسی موبایل – میلاد نوری (قسمت ۱۴)
مجموع 4.5 از 6 رای

این قسمت از برنامه اینترنتی ایده‌پردازان به گفتگو با میلاد نوری سرپرست تیم توکان تِک اختصاص دارد. شرکت فناوران توکان(توکان تِک) خدمات برنامه نویسی موبایل ارائه می‌دهد.

میلاد نوری متولد ۱۳۶۴ و رشته دانشگاهی‌اش مکانیک است. بعد از فارغ التحصیلی به مدت ۱۰ ماه در ایران خودرو کار می‌کند، اما بعد از آن تصمیم می‌گیرد تا یکبار برای همیشه به سراغ برنامهنویسی برود.

اولین تجربه‌های میلاد نوری در حوزه برنامه‌نویسی وب  به همکاری با نت‌برگ و تخفیفان بر می‌گردد. او می‌گوید همه‌ی زبان‌های برنامه‌نویسی را خودش با کمک سرچ یاد گرفته است. میلاد نوری یکی از ویژگی‌های مهم برنامه‌نویسان را روحیه خودآموزی می‌داند.

آرش سروری در ادامه‌ی این برنامه به مصاحبه با تیم توکان تِک می‌پردازد. پروژه اپلیکیشن پونز یکی از پروژه‌های در دست میلاد نوری و همکارانش است. پونز با شعار شهر همراه شما کاربری‌های دور و بر شما را به خوبی نمایش می‌دهد. فرض کنید برای سفر به یکی از شهرهای ایران رفته‌اید و دنبال رستوران، مسجد یا پارکینگ عمومی می‌گردید، پونز می‌تواند در این مواقع شما را یاری کند. یا در تهران بزرگ پونز می‌تواند اپلیکیشن کاربردی باشد. پونز از نگاه تیم خود کار راه انداز، کامل، جامع و رو به جلو است.

ادامه‌ی گفتگو با سوال آرش سروی دربارۀ رویدادهای استارت آپی و استارت آپ ویکند دنبال می‌شود. میلاد نوری معتقد است این رویدادها در ابتدا بسیار کمک کننده بود و کسب وکارهای جدی خروجی آن‌ها را شکل میداد اما در ادامه کاملاً جنبه‌ی آموزشی پیدا کرد که این موضوع خیلی جالب نیست.

میلاد نوری  در گوشه‌ای از صحبت‌های خود به ضرورت کم حجم بودن اپلیکیشن‌ها اشاره می‌کند و آن را یکی از فاکتورهای بقای اپلیکیشن می‌داند.

معرفی ایده‌پرداز برتر ایرانی نیز اختصاص دارد به آرش فردوسی که متولد و مقیم آمریکاست ولی پدر و مادرش ایرانی هستند. اگر با dropbox آشنایی دارید این بخش از برنامه رو از دست ندهید.دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن