IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی
بیلیونر

مثل یک بیلیونر فکر کنید (۵)

در ادامه ی سری مقالات مثل یک بیلیونر فکر کنید مطلب زیر را دنبال کنید.

کلارک از کتاب نکته های جدید نقل می کند:
او کسی بود که همیشه بازی جنگ خروس را می برد؛ چون، حریفان او گمان می کردند جیم به راستی از کله زدن لذت می برد.من شک دارم که جیم از برخورد کله ها لذت می برده است، اما نمی توان منکر این واقعیت شد که متقاعد کردن حریفانش به این باور، ارتباط زیادی با برنده شدن او داشته است. در این جا، من ده شیوه ی تفکر برگزیده ی بیلیونرها را برایتان بازگو می کنم.

١. به دنبال مسافرت رفتن و استراحت کردن نباشید.

چرا؟ چون، اگر از کار خود لذت نمی برید و به دنبال فرصتی برای فرار از آن هستید، در آن کار موفق نمی شوید. من حتی وقتی گلف بازی می کنم به تجارت می اندیشم. هیچ وقت و در هیچ حالت دست از تجارت نمی کشم و در هر حالی به راستی از آن لذت می برم. اکنون که فرزندانم هم به تجارت خانوادگی پیوسته اند، احساس می کنم از همیشه به آنها نزدیک ترم و دوست دارم همان طور که پدرم با من رابطه داشت با آنها رابطه داشته باشم و میدانم که فقط از طریق شور به انجام رساندن درست فعالیتها ، می توان به این هدف دست یافت. به هر حال، من در میان رقبای خود تنها کسی نیستم که به مسافرت نمی رود. دوست و هموطن عزیزم، جی لینو، نیز به همان اندازه که من کار می کنم، کار می کند و به مسافرت هم نمی رود، و شاید به همین دلیل است که سالهاست در تجارت خود حرف اول را می زند.

۲. سعی کنید مدت زمان تمرکز خود را به حداقل برسانید.

اغلب افراد موفق روی موضوعات مختلف تمرکز کوتاهی دارند، به این معنا که لازم نیست مدت زمان زیادی برای تمرکز روی یک موضوع وقت بگذارید. این موضوع ارتباط زیادی با قدرت تخیل یا تصور دارد. اغلب اوقات که با کسی صحبت می کنم، قبل از آن که حرف بزند، میدانم چه میخواهد بگوید. پس از آن که دو – سه کلمه ی اول از دهانش بیرون می آید، چهل – پنجاه کلمه ی بعد را حدس می زنم. بنابراین، سعی می کنم با درک موضوع، هرچه سریع تر آن را فیصله دهم. با این روش شما می توانید سریع تر کارهایتان را انجام دهید.

منبع: مانند یک بیلیونر فکر کنید (دونالد ترامپ)

سری مقالات مانند یک بیلیونر فکر کنید را دنبال کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar