قدمی برای تغییر

قدمی برای تغییر
مجموع 5 از 4 رای

قدمی برای تغییر

فرض کنید پس از ۸ سال تلاش و پس‌انداز، توانایی بازسازی محیط زندگی خود را پیدا کرده‌اید. وسیله‌های قدیمی را واگذار می‌کنید، مبلمان جدید می‌خرید، پرده‌های نو، گلدان‌های تازه و … بوی تازگی و نو بودن همه جا را فراگرفته و شما آماده‌ی رقم زدن بهترین خاطرات و اتفاق‌ها در این خانه هستید.

ایده‌پردازان، سیزدهم آبان ۹۶ در چنین فضایی قرار گرفت. افتتاح طبقه‌ی جدید مجموعه‌ی ما با مراسم ویژه‌ و خلاقانه‌اش روحیه تیمی و همدلی را در بین همکاران به اوج خود رساند.

۸ اصل مهم در ایده‌پردازان:

اصل اول

مشتری: ما همیشه به مشتریان فکر می‌کنیم و سعی می‌کنیم بالاترین ارزش و خدمات را به آنها بدهیم، زیرا مشتری وابسته به ما نیست و این ما هستیم که به مشتریانمان وابسته هستیم.

اصل دوم

مثبت باشیم: ما همواره لبخند میزنیم، زیبا سخن می‌گوییم، پشت سر دیگران صحبت نمی‌کنیم و مثبت فکر می‌کنیم، زیرا اینها کلید شادی و موفقیت هستند و در جهت مثبت حرکت می‌کنیم .

اصل سوم

صداقت: ما همواره به مشتریان، همکاران و … راست می‌گوییم، زیرا می‌دانیم که هیچگاه به خاطر گفتن حقیقت ضرر نخواهیم کرد .

اصل چهارم

همدلی سازمان: ما همواره تفکر سازمانی خواهیم داشت و به فکر منافع سازمان هستیم، زیرا منافع همه ما در گرو منافع سازمان است.

اصل پنجم

کارتیمی: ما همواره به کار تیمی می‌اندیشیم و در یک جهت پارو می‌زنیم، حتی اگر نظر مخالف جهت حرکت تیم مد نظر ماست، زیرا می‌دانیم که نتیجه کار تیمی بسیار بالاتر و بهتر از کار شخصی خواهد بود.

اصل ششم

آزادی: در محیط کار ایده‌پردازان، مدیران و سرپرستان هیچگاه قصد نداشته و ندارند که سایر همکاران را محدود نمایند، بلکه همواره به آزادی بیان و تفکر همکارانشان می‌اندیشند و تلاش می‌کنند تا همه پیشرفت کنند .

اصل هفتم

دیسیپلین: نظم و انضباط هر فرد نشانه‌ای از دیسیپلین فوق‌العاده و حرفه‌ای بودن وی می‌باشد، یک ایده‌پردازانی همواره منظم و دقیق است.

اصل هشتم

مسئولیتپذیری و تعهد: ما همواره به قول و قرارهایمان متعهد خواهیم بود و اگر اشتباهی از سمت ما رخ داد مسئولیت آن را می‌پذیریم و در جهت جبران آن تلاش خواهیم کرد .

ما در ایده‌پردازان با در نظر گرفتن این ۸ اصل با عشق زندگی می‌کنیم. مسئولیت‌پذیری خود را با آب دادن به گل‌های روی میز تقویت می‌کنیم، به کار تیمی دلگرم هستیم و صداقت را در همه‌ی مسائل در نظر می‌گیریم و همدل و همراه در پیشبرد اهداف مجموعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

بازسازی محیط بهانه‌ای برای تغییر تک تک ما شد، افزایش عملکرد افراد مجموعه می‌تواند ارزشمند‌ترین بازخورد ما نسبت به این تغییر باشد.

برچسب ها:

9
دیدگاه بگذارید

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Sashaنیلوفر محسنیم.جمائده صدفيآرزو کریمی Recent comment authors
  Subscribe  
با خبرم کن
مهدیه رفیعی
مهدیه رفیعی

اصولی کامل و بسیار موثر
به نظر من همدلیه بچه های یک سازمان میتونه خیلیی موثر باشه.
موفق و موید باشید

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

دقیقاً همینطوره

آرزو کریمی
آرزو کریمی

به امید موفقیت های بیشتر ایده پردازان❤️

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

سپاس

مائده صدفي
مائده صدفي

??⭐️??

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

🙂

م.ج
م.ج

عاالی بود ???❤️

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

ممنون

Sasha
Sasha

بسیار عالی
قطعا رعایت این هشت اصل برای ارتقا و پیشرفت خانواده ی ایده پردازان مفید خواهد بود