IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی
قدرت زمان

قدرت زمان : 7 ابزار منضبط کردن (1)

قدرت زمان : ۷ ابزار منضبط کردن (۱)

در این مطلب هفت پیشنهاد برای منضبط کردن خودتان برای رسیدن به حداکثر کارایی ارائه می شود. هر چقدر بتوانید از تعداد بیشتری از آن ها استفاده کنید، مقدار کاری که در روز می توانید انجام دهید افزایش خواهد یافت.

عصر یا شب قبل کارهایتان را لیست کنید. بهترین راه این است که قبل از ترک محل کارتان هر روز به عنوان آخرین کار لیست کاملی از وظایفی که باید فردا انجام دهید تهیه کنید. وقتی از شب قبل برای روز بعد برنامه ریزی می کنید ذهن ناخوداگاه وقتی در خواب هستید روی برنامه های فردا کار می کند. برای همین اغلب اوقات وقتی صبح از خواب بیدار می شوید با ایده های جدیدی که در ذهن تان جرقه زده است کارهای آن روز را شروع می کنید. بعضی مواقع پاسخ مشکلی را که با آن روبرو هستید موقع بیدار شدن از خواب یا موقع لباس پوشیدن ناخودآگاه به ذهنتان خطور می کند.

اغلب اوقات وقتی پیش از خواب برای روز بعد برنامه ریزی می کنید صبح که بیدار می شوید، می بینید که در مورد یک مشکل یا کار چشم انداز جدیدی به دست آورده اید، یا راه متفاوت و بهتری برای حل یا انجام آن به ذهن تان می رسد. مزیت اصلی آماده کردن لیست کارها و وظایف روزانه از شب قبل این است که خواب راحت تری خواهید داشت. دلیل اصلی بیخوابی معمولا این است که از ترس فراموش کردن وظایف روز بعد بی خواب می شوید. وقتی تمام کارهایی را که باید انجام دهید لیست کنید ذهن تان آزاد می شود و می توانید خواب عمیقی داشته باشید.

تقسیم زمان فشار روحی را کاهش می دهد و باعث آزاد شدن انرژی می شود. هر نوع اقدام برای برنامه ریزی یا سازماندهی روز، هفته و ماه احساس کنترل و سلامتی بیشتری در شما ایجاد می کند. احساس می کنید بر زندگی سوار هستید و در واقع عزت نفس تان بیشتر می شود و احساس قدرت بیشتری می کنید.

هر چقدر وقت بیشتری برای برنامه ریزی بگذارید در تمام حوزه های زندگی انضباط بیشتری پیدا می کنید. در بیوگرافی مردان و زنان بزرگ تقریبا یک چیز مشترک به چشم می خورد. تقریبا همه آن ها عادت داشتند در ساعت معینی بخوابند و صبح زود از خواب بیدار شوند. بسیاری از آدم های موفق ساعت ۵ تا ۵.۳۰صبح از خواب بیدار می شوند تا وقت کافی برای برنامه ریزی و فکر کردن به روزی که در پیش دارند داشته باشند. در نتیجه همیشه مؤثرتر از کسانی که همیشه تا آخرین لحظه ممکن می خوابند عمل می کنند.

چند دقیقه تعمق و آرامش، قبل از شروع کار، می تواند در ساعت ها کار صرفه جویی کند. وقتی صبح زود از خواب بیدار می شوید و برای روزتان از پیش برنامه ریزی دارید در طول روز به آرامش بیشتری می رسید، ذهن تان آزادتر است و خلاقیت بیشتری دارید.

منبع: (قدرت زمان، اثر برایان تریسی)

ادامه ی مقالات قدرت زمان را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar