صحبتهای جنجالی وحید خسروی در یک فنجان چای ماهان

صحبتهای جنجالی وحید خسروی در یک فنجان چای ماهان
مجموع 5 از 1 رای

صحبتهای جنجالی وحید خسروی در یک فنجان چای ماهان

در این دورهمی وحید خسروی به همراه نیما کیمیایی (مجری) به گفتگو نشستند. در ابتدا، گفتگوی آنها پیرامون زندگی شخصی وحید خسروی شکل گرفت.

او از زندگی کاریش می گوید، از فراز و نشیب هایی که در این مسیر داشته است. خسروی مسیر کارآفرینی را مسیر طولانی می داند که یک شبه طی نمی شود و یک فرآیند خارق العاده و معجزه آسا نیست که فرد آن را به طور ناگهانی بدست آورد. اما متاسفانه تفکر اکثر مردم به همین شکل است. مردم مسیر را نمی بینند فقط نتیجه را می بینند.

وحید خسروی از ابتدای جاده ی کارآفرینی اش می گوید: در یک مغازه ی کامپیوتری شروع به کار کرده و سی دی می فروخته است. او در ادامه ی این راه و در دوران دانشجویی در کنار تحصیل کار بازاریابی و فروش عروسک انجام داده است.

سپس او از راه اندازی ایده پردازان صحبت می کند، سختی ها و چالش هایی که هیچ وقت تمامی ندارند و فقط شکل شان عوض می شود. همیشه مشکلی وجود دارد که شما باید با آن دست و پنجه نرم کنید.

او در انتها از چرخ زندگی می گوید. چرخی که شامل خانواده، مادیات، معنویات، تندرستی وغیره می شود. موضوع اصلی در مورد این مفهوم این است که این چرخ را باید گرد نگه داشت، توجه صِرف به یک مورد باعث نامتقارن شدن این چرخ شده و حال زندگی ما را ناخوش می کند.

پیشنهاد می شود این گفتگوی جذاب را به طور کامل مشاهده کنید….دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن