IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
شما بهتر از آن هستید که می پندارید

شما بهتر از آن هستید که می پندارید

شما بهتر از آن هستید که می پندارید

لوئیز هی، نویسنده ، معتقد است که ریشه های اغلب مسائل ما در زندگی ناشی از این احساس هستند که به “اندازه ی کافی خوب نیستیم.” دکتر آلفرد آدلر معتقد بود مردمان مغرب زمین احساس “حقارت” دارند که در کودکی شروع می شود و تا دوران بلوغ ادامه پیدا می کند.

بسیاری از اشخاص، به سبب باورهای منفی شان، که اغلب آنها اشتباه است، به نادرستی، هوش، استعداد، توانمندی، خلاقیت، یا مهارت های خود را کمتر از آنچه هست ارزیابی می کنند.

واقعیت این است که توانمندی های شما بیش از حدی است که بتوانید در طول عمرتان از همه ی آنها استفاده بکنید. هیچ کس از شما بهتر نیست. هیچ کس از شما باهوش تر نیست. اشخاص در نهایت در زمینه ها و اوقاتِ به خصوصی بهتر و باهوش تر هستند.

می توانید یک نابغه شوید

به گفته ی دکتر هووارد گاردنر، استاد دانشگاه هاروارد و کسی که پایه گذار مفهوم هوش چند گانه بود، هر کس دست کم ده هوش متفاوت دارد که در هر یک از آنها می تواند به شرایط نبوغ برسد.

متاسفانه، در مدرسه و دانشگاه تنها دو هوش را اندازه گیری می کنند: استعداد کلامی و دیگری استعداد ریاضی. اما شما می توانید در زمینه های هنر و طراحی، تجارت و بازرگانی، ورزش، نواختن موسیقی، آهنگ سازی، کنار آمدن با دیگران، شناخت خود، استفاده از شم، خلق آثار هنری، فیزیک و علوم در سطح نوابغ قرار بگیرید.

مسئولیتی که در قبال خود دارید این است که این باورهای محدود کننده را کنار بزنید و بپذیرید که شخصی توانمند و با استعداد هستید. شما برای رسیدن به عظمت، برنامه ریزی شده اید. شما صلاحیت و توانمندی هایی دارید که قبلا هرگز مورد استفاده قرار نگرفته اند. شما تجهیز به توانمندی ای هستید که می توانید با کمی تلاش در هر زمینه ای، به هر خواسته ای که دارید برسید.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar