شرکت ها در دوران نظم نوین

شرکت ها در دوران نظم نوین
مجموع 3 از 1 رای

نظم نوین

شرکت ها در دوران نظم نوین

شرکت های نظم نوین در صنایعی مانند تولید، پزشکی یا حتی فناوری فعالیت نخواهند کرد.
قدرتمند ترین شرکت ها در زمینه ی آموزش و اطلاعات خواهند بود (به ویژه شرکت هایی که به افراد و شرکت ها کمک می کنند تا هجمه ی شدید اطلاعاتی را که در معرضش قرار دارند تحلیل کنند)
همانطور که چندی پیش مدیر عامل شرکت بنز دیتر زیچه اعلام کرد:
۸۰ درصد از رفت و آمد های شهری در آینده حذف خواهند شد و سیستم های اطلاعاتی جای آنها را خواهند گرفت . بنابراین آلودگی هوا نداریم. تصادف به حداقل خواهد رسید. رقیبان ما دیگر شرکت های تولید خودرو نیستند بلکه شرکت هایی مانند اپل، سیسکو و گوگل. در چند سال آینده نرم افزار و اطلاعات همه چیز را خواهد بلعید.
شرکت های بیمه به دو دلیل از بین خواهند رفت : اول کاهش فعالیت های فیزیکی و دوم پیش بینی بسیار دقیق سیستم های هوش مصنوعی از آینده.
از زمانی که ماشین های خودران یا هوشمند وارد بازار شوند چهره ی شهر تغییر خواهد کرد. مردم نیازی به دریافت گواهینامه ندارند و دیگر نیازی به پارکینگ ها نخواهد بود. اخبار وحشتناک تصادفات را دیگر نخواهیم شنید و چهره ی شهر تفاوت بسیاری خواهد کرد.
با پیشرفت تکنولوژی برق ارزانتر می شود و مصرف آب در صنایع به حداقل می رسد و بدین ترتیب مشکل آب آشامیدنی حل خواهد شد.
بررسی سلامت افراد به وسیله ی گوشی های موبایل امکان پذیر می شود و سلامت ارزان می شود.
گوشت مصنوعی که وارد بازار می شود جایگزین دامداری شده و زمین های کشاورزی که برای تغذیه ی دام ها مورد استفاده قرار می گیرند آزاد می شوند.
این شرکت های عصر جدید و افرادی که برای این شرکت ها کار می کنند باید نوآوری بیشتر داشته باشند، سریع تر تغییر کنند و خواهان ریسک پذیری باشند.
همچنین باید هوشمندتر باشند چون سرعت تغییر در حال حاضر بسیار بالاست و زیرکی به تنهایی کافی نخواهد بود. همان طور که گفتیم، واکنش سریع به تنهایی کافی نخواهد بود.
باید روندها را پیش بینی کنید و جزو اولین افرادی باشید که بر اساس روندها حرکت می کنند.
خلاقیت ، پادشاه دنیای آینده خواهد بود و ایده ها عامل پیش برنده ی خلاقیت. ایده هایی که به شما اجازه می دهند تا در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است از موفقیت لذت ببرید.

منبع: احتیاط در ریسک کردن است (رندی کیج)

سری مقالات احتیاط در ریسک کردن است را دنبال کنید.


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن