سومین startup grind با برگزاری ماهان و ایده پردازان

سومین startup grind با برگزاری ماهان و ایده پردازان
به این مقاله امتیاز دهید

در سومین نشست startup grind با برگزاری مشترک ایده پردازان و باشگاه کسب و کار ماهان در مورخ ۱۳۹۸/۳/۲۷ برگزار شد.مهمانان این برنامه علی و مصطفی امیری، مدیران عامل و بنیان گذاران زرین پال بودند.همچنین این برنامه با مجری گری آرش سروری و کارشناسی اقای امید هاشمی اجرا شد.

محتوای برنامه استارت آپ گرایند، درباره کسب و کار های استارت آپی و چالش و موقعیت های موجود در این زمینه است.در این برنامه نیز مهمانان برنامه درباره نحوه شکل گیری ایده های خود توضیح دادند و اینکه چگونه با جایگاه کنونی کسب و کار خود رسیده اند.

عمده چالش هایی که زرین پال با آن برخورد کرده پیرامون مسائل ممیزی بوده و چون این سیستم با تراکنش های مالی ارتباط مستقیم دارد، سخت گیری های بیشتری گریبان گیر این کسب و کار بوده و خواهد بود.

همچنین مشکلات مالی در ابتدای راه اندازی زرین پل که باعث شد اقدام به جذب سرمایه گذار کنند تا بتوانند برای بقای این کسب و کار بجنگند.حتی تعدیل نیرو هم برای کاهش هزینه ها انجام شد تا روزی که به جایگاه کنونی زرین پال دست پیدا کنند.

موضوع دیگری که درباره آن گفتگو شد شایعات پیرامون ارتباطات دولتی زرین پال بود.شایعاتی پیرامون ارتباطات پشت پرده که پایه و اساسی ندارد و این سازمان، یک سازمان کاملا مستقل است و به نهادی وابسته نیست.

در ادامه آقای امید هاشمی به تحلیل و بررسی صحبت های مطرح شده پرداخت و آنها را از نظر علمی و آماری بررسی نمود.

همچنین درباره کسب و کار خانوادگی و چالش های موجود در این حوزه توضیحات و راهکارهایی ارائه شد و نقاط ضعف و قوت این نوع از مشارکت بررسی شد.

پایان این نشست طبق روال همیشگی به پرسش و پاسخ با حضار اختصاص یافت که در این بخش مهمانان به سوالاتی که مطرح شده بود پاسخ دادند و با افراد حاضر گفتگو کردند.دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن