IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
افراد-درست

سراغ افراد درست بروید

سراغ افراد درست بروید

وقتی کالایی کمیاب می شود، ارزشش افزایش می یابد. وقتی کالایی زیاد عرضه می شود، ارزشش کاهش می یابد. وقتی مشکلی به وجود می آید، مردم از صمیم قلب برای حل آن پول میدهند. بنابراین بگردید ببینید چطور می توانید کاری کنید تا این شرایط به موفقیت و کامیابی بیشتر در زندگی شما منجر شوند.
رفع مسئولیت: من نه وکیلم و نه برنامه ریز مالی و مشاوره ی حقوقی یا سرمایه گذاری هم نمیدهم. لطفا مشاوران حقوقی و مالی خوبی پیدا کنید که بتوانند شما را در راه اهدافتان برای خلق ثروت کمک کنند.
من مربی موفقیت هستم. تنها مدرکی هم که می توانم ادعایم را با آن ثابت کنم این است که با وجود اخراج از دبیرستان، پولدار شدم. به شما مفاهیم و ایده هایی را یاد می دهم که می توانید در کنار توصیه ی مشاوران تان به کار ببندید و اولین قانونم برای خلق ثروت این است که: اگر می خواهید پولدار شوید، از افراد بی پول مشاوره ی مالی نگیرید.
چند سال پیش، پول خیلی زیادی بابت شرکت در یکی از کنفرانس های سرمایه گذاری در کالیفرنیا دادم. یکی از آن کنفرانسهایی بود که هر ۹۰ دقیقه یک سخنران می آمد و محصولی را تبلیغ می کرد. به این صورت که در ۳۰ دقیقه اول سعی می کردند محصولی را به شما بفروشند و سپس ۶۰ دقیقه ی بعدی در بیرون سالن سمینار محصول شان را می فروختند. در بین حاضران، یک خانمی توی کار املاک و مستغلات بود که در حوزه ی خرید سهام های زیر ۵ دلار فعالیت می کرد، همینطور یک ناشر که توی کار چاپ خبرنامه ی سرمایه گذاری بود، معامله گر فارکس و افراد زیادی دیگری حضور داشتند. در دو روز از این برنامه ی چهار روزه شرکت کردم و پیش از روز سوم بود که به این نتیجه ی شگفت انگیز رسیدم هیچ کدام از کارشناسانی که در این کنفرانس سخنرانی کردند درآمدشان از من بیشتر نیست. بنابراین هواپیمایم را خبر کردم و به خانه برگشتم. شما هم باید امور مالی تان را به همین شیوه مدیریت کنید. متصدی بانک می تواند درباره ی نوع حساب موردنیازتان توصیه های مفیدی به شما ارائه دهد ولی خودش حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار دلار در سال در آمد دارد. بنابراین از او انتظار نداشته باشید به شما راه و روش میلیونر شدن را بگوید.
حسابدارتان می تواند راهبردهای قطعی در زمینه ی کاهش بدهی مالیاتی ارائه کند ولی خودش استقلال مالی زیادی ندارد و نباید از او انتظار داشته باشید به شما یاد بدهد چطور به هدفتان برسید. همین موضوع درباره ی برنامه ریزان مالی، دلالان بورس و فک و فامیلهای شما صدق می کند.
بازنشستگی
اینکه از دولت تان انتظار داشته باشید برای بازنشستگی شما کاری کند مثل این می ماند که از هانیبال لکتر برای چیدمان منوی غذا مشاوره بگیرید. به آمار و ارقام دولت و پیش بینی اینکه در زمان بازنشستگی چقدر پول دارید توجهی نکنید. تمام کلاهبرداری های هرمی چنین بازگشت سرمایه ای را وعده میدهند.

منبع: احتیاط در ریسک کردن است (رندی کیج)

سری مقالات احتیاط در ریسک کردن است را دنبال کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar