دومین برنامه startup grind با برگزاری ماهان و ایده پردازان

دومین برنامه startup grind با برگزاری ماهان و ایده پردازان
به این مقاله امتیاز دهید

دومین برنامه startup grind با برگزاری ماهان و ایده پردازان

دومین نشست startup grind گرایند با همکاری مشترک ماهان و ایده پردازان در محل مدرسه ی عالی کسب و کار ماهان با اجرای آرش سروری برگزار شد.

مهمان دومین برنامه علی حاجی محمدی بنیان گذار و مدیرعامل همیار وردپرس و ژاکت بود.وی در این برنامه به بررسی چگونگی شکل گیری کسب و کار خود پرداخت و درباره شکست ها و موفقیت های خود در این مسیر صحبت کرد.

جناب آقای امید هاشمی نیز به عنوان کارشناس کسب و کار در این برنامه حضور داشتند و به بررسی نقاط ضعف و قوت کسب و کارهای نوپا و مشکلاتی که اکثر استارت آپ ها با آن مواجه هستند پرداختند و با مهمان برنامه گفتگو کردند.بسته شدن پرونده برخی شرکت ها و استارت آپ ها در مدت چند ماه گذشته نیز یکی از موضوعات محوری این گفتگو بود که جزو اخبار داغ این روزهای دنیای کسب و کار است.

علی حاجی محمدی در ابتدا جلسه توضیحاتی پیرامون وردپرس و شروع ساخت فایل های آموزشی ارائه داد و اینکه با کمترین امکانات و لوازم ابتدایی شروع به ساخت محتوای آموزشی حول محور طراحی سایت کرده است.در این راه بارها به مرز ورشکستگی رسیده ولی با پشتکار و تلاش مضاعف توانسته است جایگاه خود را در این حوضه تثبیت کند.

او در این رویداد به بررسی بحران‌های اقتصادی سازمان ها و استارت‌آپ‌ها پرداخت و تجربیات خود را پیرامون جذب سرمایه و نیروی متخصص بیان کرد.

در ادامه درباره تیم صحبت هایی مطرح شد که چه شرایطی سرعت بیشتری به پیشرفت تیمی و سازمانی منجر خواهد شد و چه معیار هایی برای انتخاب تیم میبایست در نظر گرفته شود.

بخش پایانی برنامه به پرسش و پاسخ سوالات مخاطبان و حضار اختصاص یافت که در این بین سوالاتی پیرامون راهکار های جذب نیروی متخصص و سرمایه گذاری در کسب و کارهای مطمئن مطرح شدند.

ادامه برنامه اینترنتی ایده پردازان را دنبال کنید….2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
علی ذکاییمهیار Recent comment authors
  Subscribe  
با خبرم کن
مهیار
مهیار

شکستن قانون کپی رایت چطور کار آفرینی قلمداد میشه؟ خیلی جالبه که یه فضایی رو ایجاد کرده که به صورت رسمی همه بیان محصولات لایسنس خورده خارجی ها رو کپی کنن و تغییر زبان بدن و خیلی شیک روش لایسنس هم بزارن که کسی نتونه ازش ۱ بار بیشتر استفاده نکنه. ایشون اینترنت ایران رو پر از پوسته های نال شده و مشکل دار کرده که همین قضیه باعث این شده که مسئولیت حداقل ۴۰٪ مصرف منابع سرور ها رو افزایش داده. به خاطر باز کردن دکانی که هر کس راحت می تونه یه پوسته از اینترنت دانلود و کسب… بیشتر »