جی اس ام کجاست؟

جی اس ام کجاست؟
مجموع 5 از 4 رای

میلاد-احرامپوش

جی اس ام کجاست؟

دیروز در هوای بارانی چهارم دی نود و شش به همراه آرش سروری برای ضبط برنامه اینترنتی ایده‌پردازان سری به شرکت جی اس ام زدیم. شاید‌ مجله‌های جی اس ام را به خاطر داشته باشید. آن زمان دسترسی به اینترنت آسان نبود و فعالیت‌های آفلاین مثل مجله و روزنامه مورد توجه بیشتری قرار می‌گرفتند. متناسب با نیاز روز و ارتباط تنگاتنگ مردم با اینترنت این رسانه نیز خود را بروز می‌کند تا خدمات آنلاین و پرسرعت داشته باشد. جی اس ام خود را رسانه‌ی تخصصی موبایل معرفی می‌کند و بیش از یک دهه در این عرصه فعالیت دارد.

گفتگوی ما با میلاد احرامپوش آغاز شد و در ادامه سری به تیم پر جنب و جوش جی اس ام زدیم تا با افراد و نوع فعالیت‌‌شان در مجموعه آشنا شویم.

همانطور که در تصاویر می‌بینید نکته‌ی جالب توجه در این گزارش محیط صمیمی و پویای این مجموعه است. افراد در کنار کار و فعالیت‌های تخصصی تفریح را نیز در نظر می‌گیرند و از به وجود آمدن محیط کسل‌کننده جلوگیری می‌کنند.

جی اس ام علاوه بر در اختیار گذاشتن اطلاعات به روز دنیا درباره‌ی موبایل، تحلیل و مقایسه‌های کارشناسان خود را جدی می‌گیرد و سعی دارد بدون سوگیری نفع خریدار را در نظر داشته باشد و صداقت را جزو اصول اولیه قرار دهد.

مشاوره و راهنمایی خرید لپ تاپ و خودرو نیز یکی از بخش‌های فعالیت گروه جی اس ام است. جالب آن است بدانید بازار ایران در این اطلاعات کاملاً مورد توجه قرار می‌گیرد و در مورد موبایل یا خودروهایی صحبت می‌شود که به ایران وارد شده باشد. بومی سازی داده‌ها یکی از فعالیت‌های مهم این مجموعه است.

این قسمت از برنامه‌ی اینترنتی ایده‌پردازان به زودی در آپارات پخش خواهد شد. با ما همراه باشید تا در کنار یکدیگر تجربه‌ها را تجربه کنیم.

برچسب ها:

5
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
م.جبلينیلوفر محسنیمهدیه رفیعیوحيد خسروي Recent comment authors
  Subscribe  
با خبرم کن
وحید خسروی

آفرین که جی اس ام که تونست خودش رو با شرایط جدید وفق بده و مثل خیلی از رسانه های سنتی در قالب همون مجله یا روزنامه باقی نموند .

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

همینطوره. ممنون از کامنت شما

مهدیه رفیعی
مهدیه رفیعی

چقد جالب
چه محیط پویا و فعال و هیجان انگیزی

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

پویایی محیط برای من هم جالب بود

م.جبلي
م.جبلي

اون زمان من خیلی پیگیر مجله هاش بودم الانم همیشه به سایتش سر میزنم . مشخص بود که پشت اینهمه نظم همکاری و همدلی هست . لذت بردم از اطلاعات جدیدی که دادید . ممنون