جی اس ام و میلاد احرام‌پوش

جی اس ام و میلاد احرام‌پوش
مجموع 5 از 2 رای

جی اس ام(رسانه تخصصی موبایل) هفدهمین قسمت از برنامه اینترنتی ایده‌پردازان که از پیش وعده‌ی آن را داده بودیم. گفتگو با میلاد احرام‌پوش مدیر سایت جی اس ام آغاز می‌شود. او در ابتدا به معرفی خود می‌پردازد و در ادامه از نحوه‌ی شکل‌گیری سایت ۱۵ ساله‌ی جی اس ام می‌گوید.

جی اس ام وبسایتی است که راهنمایی‌های لازم جهت خرید تلفن همراه، لپ تاپ و خودرو را به شما می‌دهد و تحلیل کارشناسان و نقد و بررسی محصول را ضروری می‌داند.

آرش سروری در طول برنامه با سید محسن بهشتی(مدیر بخش کانتنت و بازرگانی مدیای جی اس ام)، مهرداد رجبی(دبیر بخش خبر سایت)، زهرا دیاله آبادی(مدیر شبکه‌های اجتماعی)، محمد شکوری(دبیر بررسی تخصصی)، حسن سیدی(دبیر توسعه محتوا)، نرگس ریحانیان(کارشناس محتوا)، سروش چمنی(کارشناس تولید محتوا)، سعید رنجبر(سردبیر مجله کالایاب خودرو) و سید روح‌الله حسینی(مسئول بخش کامپیوتر و لپ‌تاپ) مصاحبه می‌کند و در مورد نحوه‌ی فعالیتشان در جی اس ام می‌پرسد.

میلاد احرام پوش در مورد فضای تفریحی در جی اس ام به فرهنگ سازمانی اشاره می‌کند. او معتقد است اگر فرهنگ استفاده از آن وجود نداشته باشد آسیب زننده است. فرد باید نسبت به محیط کار احساس مثبت داشته باشد و محل کار را مثل خانه خودش بداند تا با فکر باز بهره‌وری شغلی را افزایش دهد.

احرام پوش در خصوص سلیقه‌ی کاربر ایرانی می‌گوید: مطالب مربوط به بازار ایران مخاطب بسیاری دارد. مثلاً کاربران دوست دارند بدانند بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون بهترین خودروی مناسب خرید کدام است؟ یا با ۱ میلیون تومن چه گوشی می‌توان خرید؟

در پایان این گزارش احرام پوش مسیر جی اس ام را روشن می‌بیند و اهداف آن را وابسته به شخص نمی‌داند. اینترنت اشیاء یکی از حوزه‌های جذابی است که در آینده ایران با آن مواجه خواهد شد و جهان در راستای سهل الوصول شدن همه چیز پیش خواهد رفت.

گزارش کامل این برنامه را در آپارات ببینید.1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
م.جبلي Recent comment authors
  Subscribe  
با خبرم کن
م.جبلي
م.جبلي

چه عالی چه جالب ??