IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
از بهترین ها یاد بگیرید

بهانه بی بهانه : از بهترین ها یاد بگیرید

بهانه بی بهانه : از بهترین ها یاد بگیرید

همه پاسخ ها قبلا پیدا شده اند

در اینجا یک کشف بزرگ را مطرح می کنم: همه پاسخ ها پیدا شده اند. همه راه هایی که به موفقیت منتهی می شوند کشف شده اند. هرچیزی که شما لازم دارید یاد بگیرید تا بتوانید در کارتان به درجات بالا ارتقا پیدا کنید قبلا صدها و حتی هزاران نفر یاد گرفته اند. و اگر از آن ها بخواهید که به شما توصیه ای بکنند این کار را خواهند کرد.

“افراد موفق برای این که به دیگران کمک کنند تا آن ها نیز موفق شوند فردی را که پشت خط است معطل نگه می دارند، ملاقات های دیگرشان را کنسل می کنند و کارشان را کنار می گذارند.”

اما شما باید بپرسید و بعد باید به محض این که به شما توصیه ای کردند آن را به اجرا در بیاورید. اگر نمی توانید مستقیما از آن ها سوالی بپرسید کتاب هایشان را بخوانید و در سخنرانی ها و سمینارهایشان شرکت کنید. به برنامه های صوتی که افراد موفق آماده کرده اند گوش بدهید. گاهی وقت ها می توانید به آن ها ایمیل بزنید و از آن ها بخواهید که شما را راهنمایی کنند. از بهترین ها یاد بگیرید.

درآمد بالا را به عنوان یک هدف برای خودتان تعیین کنید

اگر هدف شما این است که در میان ۲۰ درصد پردرآمدترین افراد حرفه تان باشید اولین کاری که باید انجام بدهید این است که ببینید این افراد چقدر درآمد دارند؟ این اطلاعات در دسترس شما قرار دارد. فقط کافی است از دور و بری هایتان بپرسید. آمار صنایع را چک کنید. از موتور جستجوی گوگل استفاده کنید. اگر جستجو کنید می توانید این اطلاعات را پیدا کنید. وقتی فهمیدید درآمد موردنظر چقدر است آن را به عنوان هدفتان یادداشت کنید.

برای رسیدن به این سطح از درآمد برنامه ریزی کنید و هر روز روی این برنامه کار کنید. تا وقتی که به این هدف نرسیدید دست برندارید. راز رسیدن به درآمد بالا در تجارت و فروش تقریبا ساده است: یاد بگیرید و انجام دهید. این کار مثل جک زدن یک اتوموبیل است. هربار یک درجه بالاتر می روید. هربار که مهارت جدیدی را یاد می گیرید و آن را به کار می بندید توانایی تان را در کسب درآمد افزایش می دهید.

در حالی که توانایی تان را در کسب درآمد افزایش می دهید همچنان به درجات بالاتر و بالاتر می رسید و به ندرت پیش می آید که از این درجات سقوط کنید.

منبع: (بهانه بی بهانه، اثر برایان تریسی)

ادامه ی مقالات بهانه بی بهانه را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar