بهانه بی بهانه : از بهترین ها یاد بگیرید

بهانه بی بهانه : از بهترین ها یاد بگیرید
مجموع 5 از 2 رای

از بهترین ها یاد بگیرید

بهانه بی بهانه : از بهترین ها یاد بگیرید

همه پاسخ ها قبلا پیدا شده اند

در اینجا یک کشف بزرگ را مطرح می کنم: همه پاسخ ها پیدا شده اند. همه راه هایی که به موفقیت منتهی می شوند کشف شده اند. هرچیزی که شما لازم دارید یاد بگیرید تا بتوانید در کارتان به درجات بالا ارتقا پیدا کنید قبلا صدها و حتی هزاران نفر یاد گرفته اند. و اگر از آن ها بخواهید که به شما توصیه ای بکنند این کار را خواهند کرد.

“افراد موفق برای این که به دیگران کمک کنند تا آن ها نیز موفق شوند فردی را که پشت خط است معطل نگه می دارند، ملاقات های دیگرشان را کنسل می کنند و کارشان را کنار می گذارند.”

اما شما باید بپرسید و بعد باید به محض این که به شما توصیه ای کردند آن را به اجرا در بیاورید. اگر نمی توانید مستقیما از آن ها سوالی بپرسید کتاب هایشان را بخوانید و در سخنرانی ها و سمینارهایشان شرکت کنید. به برنامه های صوتی که افراد موفق آماده کرده اند گوش بدهید. گاهی وقت ها می توانید به آن ها ایمیل بزنید و از آن ها بخواهید که شما را راهنمایی کنند. از بهترین ها یاد بگیرید.

درآمد بالا را به عنوان یک هدف برای خودتان تعیین کنید

اگر هدف شما این است که در میان ۲۰ درصد پردرآمدترین افراد حرفه تان باشید اولین کاری که باید انجام بدهید این است که ببینید این افراد چقدر درآمد دارند؟ این اطلاعات در دسترس شما قرار دارد. فقط کافی است از دور و بری هایتان بپرسید. آمار صنایع را چک کنید. از موتور جستجوی گوگل استفاده کنید. اگر جستجو کنید می توانید این اطلاعات را پیدا کنید. وقتی فهمیدید درآمد موردنظر چقدر است آن را به عنوان هدفتان یادداشت کنید.

برای رسیدن به این سطح از درآمد برنامه ریزی کنید و هر روز روی این برنامه کار کنید. تا وقتی که به این هدف نرسیدید دست برندارید. راز رسیدن به درآمد بالا در تجارت و فروش تقریبا ساده است: یاد بگیرید و انجام دهید. این کار مثل جک زدن یک اتوموبیل است. هربار یک درجه بالاتر می روید. هربار که مهارت جدیدی را یاد می گیرید و آن را به کار می بندید توانایی تان را در کسب درآمد افزایش می دهید.

در حالی که توانایی تان را در کسب درآمد افزایش می دهید همچنان به درجات بالاتر و بالاتر می رسید و به ندرت پیش می آید که از این درجات سقوط کنید.

منبع: (بهانه بی بهانه، اثر برایان تریسی)

ادامه ی مقالات بهانه بی بهانه را دنبال کنید…


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن