برای پیشرفت، گاهی باید رویه های تان را تغییر دهید

برای پیشرفت، گاهی باید رویه های تان را تغییر دهید
مجموع 5 از 4 رای

رویه های تان را تغییر دهید

برای پیشرفت، گاهی باید رویه های تان را تغییر دهید

هر از گاهی، باید رویه های تان را متوقف کنید. در غیر این صورت، زندگی تان راکد و غیر جذاب می شود. یک مثال ساده اش، می تواند کار کردن با وزنه باشد. وقتی برای مدتی در یک زمان ثابت و به یک روش مشابه و تکراری بدن سازی می کنم و یک حرکت به خصوص را انجام می دهم، بدنم نمایش نتایج اثر مرکب را متوقف می کند.

خسته می شوم، اشتیاقم را از دست می دهم و تکانش بزرگ، دیگر خودش را نشان نمی دهد. به همین خاطر، خیلی مهم است که با آن مبارزه کنید، با روش های جدید، خودتان را به چالش بکشید و تجربیات تان را تازه کنید. (به چیزهایی فکر کنید که می توانید انجام دهید.)

من در حال حاضر می خواهم ماجراجویی های بیشتری را به زندگی ام اضافه کنم. برای انجام دادن کارهایی که به طور عادی انجام شان نمی دهم، برای خودم اهداف هفتگی، ماهانه و سالانه تعیین می کنم. بیشتر وقت ها کارهایی خارق العاده و عجیب نیستند؛ بلکه منظورم کارهایی هستند مثل خوردن و تست کردن غذاهای متفاوت، ثبت نام در کلاسی جدید، بازدید از یک مکان جدید یا پیوستن به یک باشگاه برای ملاقات آدم های تازه.

این تغییرات به ظاهر کوچک، به من احساس سرزندگی می دهند، کمک می کنند تا دوباره اشتیاقم را به دست آورم و فرصت هایی را به وجود می آورند برای کسب دیدگاه های تازه.

رویه های تان را بررسی کنید. اگر کاری که سابق بر این به شما انرژی می داد، حالا یکسان و خسته کننده شده است یا دیگر نتایج فوق العاده ای به وجود نمی آورد، تغییرش دهید.

منبع: (اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما، دارن هاردی)

ادامه مقالات اثر مرکب را دنبال کنید…

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن