IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
ژان بقوسیان

ایده پردازان26(1)-راه های كسب درآمد با ویدئوهای كوتاه

ایده پردازان۲۶(۱)-راه های کسب درآمد با ویدئوهای کوتاه

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان با ژان بقوسیان موسس و مدیر مجموعه ی “مدیر سبز” به صحبت نشسته ایم.

وی از ابتدای شروع کار خود علاقمند به خواندن کتاب های بازاریابی بود و پس از مدت کوتاهی کسب و کار خود را در این زمینه آغاز کرد.

بقوسیان می گوید که همواره تلاشش بر این است که اطلاعات خود را به روز نگه دارد و آموزش ببیند. او کتاب را بهترین منبع از میان منابع موجود معرفی کرد، زیرا می تواند به او بهترین ایده ها را بدهد.

سرانجام در اردیبهشت ماه سال ۸۷ “مدیر سبز” را راه اندازی کرد که در حال حاضر نیز در حوزه ی آموزش مدیریت و بازاریابی فعالیت دارد. از نظر بقوسیان مدیر سبز، مدیری است که هرگز متوقف نمی شود.

او در ادامه اخلاق انسانی را از مهم ترین عوامل موفقیت در کسب و کار معرفی کرد و گفت اینکه افراد بخواهند برای رسیدن به درآمد مورد نظرشان، یک سری از معیارهای اخلاقی را کنار بگذارند؛ کار اشتباهی است. و بر این تاکید کرد که بهتر نشان دادن کیفیت محصول خود، بیش از آنچه که در واقعیت هست، دیر یا زود باعث شکست خواهد شد.

ژان بقوسیان در ارجاع به زمینه ی فعالیتی خود – آموزش مدیریت و بازاریابی- اشاره کرد که هنوز هم حوزه های آموزشی مناسبی وجود دارد که می توانند ایده های خوبی برای شروع یک وبسایت آموزشی باشند؛ اما هنوز هم شاهد این هستیم که افراد در حوزه هایی که قبلا مشابه آن نیز وجود داشته فعالیت می کنند.

در ادامه پیشنهاد می شود این گفتگو را به طور کامل در ویدئو مشاهده کنید…

 

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar
مهمان
Guest
مهمان

ویدیوی بسیار عالی بود

آقای بقوسیان واقعا مطالب خوبی ارائه میکنه