ایده پردازان۲۶(۱)-راه های کسب درآمد با ویدئوهای کوتاه

ایده پردازان۲۶(۱)-راه های کسب درآمد با ویدئوهای کوتاه
مجموع 5 از 1 رای

ایده پردازان۲۶(۱)-راه های کسب درآمد با ویدئوهای کوتاه

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان با ژان بقوسیان موسس و مدیر مجموعه ی “مدیر سبز” به صحبت نشسته ایم.

وی از ابتدای شروع کار خود علاقمند به خواندن کتاب های بازاریابی بود و پس از مدت کوتاهی کسب و کار خود را در این زمینه آغاز کرد.

بقوسیان می گوید که همواره تلاشش بر این است که اطلاعات خود را به روز نگه دارد و آموزش ببیند. او کتاب را بهترین منبع از میان منابع موجود معرفی کرد، زیرا می تواند به او بهترین ایده ها را بدهد.

سرانجام در اردیبهشت ماه سال ۸۷ “مدیر سبز” را راه اندازی کرد که در حال حاضر نیز در حوزه ی آموزش مدیریت و بازاریابی فعالیت دارد. از نظر بقوسیان مدیر سبز، مدیری است که هرگز متوقف نمی شود.

او در ادامه اخلاق انسانی را از مهم ترین عوامل موفقیت در کسب و کار معرفی کرد و گفت اینکه افراد بخواهند برای رسیدن به درآمد مورد نظرشان، یک سری از معیارهای اخلاقی را کنار بگذارند؛ کار اشتباهی است. و بر این تاکید کرد که بهتر نشان دادن کیفیت محصول خود، بیش از آنچه که در واقعیت هست، دیر یا زود باعث شکست خواهد شد.

ژان بقوسیان در ارجاع به زمینه ی فعالیتی خود – آموزش مدیریت و بازاریابی- اشاره کرد که هنوز هم حوزه های آموزشی مناسبی وجود دارد که می توانند ایده های خوبی برای شروع یک وبسایت آموزشی باشند؛ اما هنوز هم شاهد این هستیم که افراد در حوزه هایی که قبلا مشابه آن نیز وجود داشته فعالیت می کنند.

در ادامه پیشنهاد می شود این گفتگو را به طور کامل در ویدئو مشاهده کنید…

 



1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
فروش ماهی Recent comment authors
  Subscribe  
با خبرم کن
مهمان
مهمان

ویدیوی بسیار عالی بود

آقای بقوسیان واقعا مطالب خوبی ارائه میکنه