ایده پردازان ۳۹(۱): شرکت بزرگ آی کن میگویند ما میتوانیم!!!

ایده پردازان ۳۹(۱): شرکت بزرگ آی کن میگویند ما میتوانیم!!!
به این مقاله امتیاز دهید

ایده پردازان ۳۹(۱): شرکت بزرگ آی کن میگویند ما میتوانیم!!!

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان به سراغ شرکت آی کن رفتیم. هسته ی اولیه ی این شرکت جوان و پویا در دانشگاه صنعتی اصفهان شکل گرفته است.

محسن جمالی، مدیرعامل گروه شرکت های آی کن می گوید: آی کن با هدف تولید محصولات نرم افزاری و نه سفارش مشتری، تشکیل شد. او اضافه می کند در اول کار، برای تامین هزینه های شرکت مجبور به پذیرفتن پروژه های متعدد مانند پروژه های اتوماسیون صنعتی بوده اند.

مجید حصارکی، مدیر بخش کسب و کارهای نوپای گروه مهندسی آی کن می گوید: حدودا ۵، ۶ ماه است که گروه ما، به سراغ سرمایه گذاری روی کسب وکارهای نوپا یا همان استارتاپ ها رفته است. البته تحقیقات درباره ی این موضوع، ۲ سالی هست که صورت گرفته است.

محسن جمالی اضافه می کند که آی کن استارتاپ های نوپا را بررسی می کند و اگر ایده ی آنها جذاب باشد، هم از لحاظ تجاری سازی و هم از لحاظ مدیریتی آنها را حمایت می کند و بیشترین تمرکز ما روی شتاب دهی استارتاپ هاست.

محمدرضا قابلی مدیر استقرار و پشتیبانی گروه مهندسی آی کن می گوید: کسانی که می خواهند کار کنند، به دنبال بهانه نباشند چراکه همیشه سختی هست ولی شما نباید انگیزه تان را از دست بدهید؛ باید تلاش کنید و مطمئن باشید که مزد زحمات و تلاش خود را خواهید گرفت.

حمیدرضا بلورچیان، مدیر سازمان سامانه های الکترونیکی گروه مهندسی آی کن، از درک زبان های برنامه نویسی می گوید. او اضافه می کند؛ مهم نیست که چه زبانی کار می کنید و چه زبان برنامه نویسی بلد هستید، مهم این است که درک خود از زبانی که بلد هستید، بالا ببرید. اینگونه بقیه ی زبان های برنامه نویسی را هم به راحتی یاد خواهید گرفت.

در این برنامه گفتگوهای جذابی صورت گرفته است. پیشنهاد می کنیم این قسمت را از دست ندهید…دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن