ایده پردازان ۳۸(۲): ریسمان بارها شکست خورد تا به موفقیت رسید!

ایده پردازان ۳۸(۲): ریسمان بارها شکست خورد تا به موفقیت رسید!
به این مقاله امتیاز دهید

ایده پردازان ۳۸(۲): ریسمان بارها شکست خورد تا به موفقیت رسید!

در قسمت دوم ریسمان، مهدی یگانه، مدیر عامل مجموعه، در رابطه با چالش نیروی انسانی می گوید. استخدام یک نیروی خوب خیلی سخت است؛ چراکه از جنبه های مختلف یک فرد را باید مورد بررسی قرار داد. دانش فنی، رفتار مناسب در محل کار و روحیه ی تیمی، همه ی اینها، مواردی هستند که برای استخدام یک فرد جدید باید مد نظر گرفته شود و هر کدام از این موارد هم مشکلات خودش را دارد و چالش برانگیز است.

در ادامه اعضای تیم ریسمان می گویند که تمرکزشان روی بازار خارج از ایران است و در حال حاضر به بازار ایران فکر نمی کنند. آنها به دنبال این هستند که محصولاتی تولید کنند که با شرکت های خارجی رقابت کنند؛ و این موضوع را نقطه ی قوت ریسمان می دانند.

آنها خود را بی رقیب می دانند، چون خیلی سریع تر از سایر شرکت های داخلی به سمت تکنولوژی های جدید و پیشگام در این زمینه رفته اند.

آنها همچنین، به افرادی که علاقه مند به حرفه ی برنامه نویسی هستند، پیشنهاد می کنند که سراغ کلاس های آموزش نروند؛ چراکه منابع آنلاین کافی ای وجود دارد که می توانند از آنها استفاده کنند و هر روز، به روز می شوند.

در انتها، مهدی یگانه توصیه می کند که اگر واقعا یک هدف خاص دارید که عاشق آن هستید، به سمتش بروید و اگر بارها و بارها هم شکست خوردید، مایوس نشوید.

در ادامه پیشنهاد می شود این گفتگوی جذاب را ببینید و با چالش ها و شکست هایی که این تیم در طول مسیر موفقیت شان با آنها مواجه شدند، آشنا شوید.دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن