ایده پردازان ۳۸(۱): چگونه میشود یک ریسمان ساخت!

ایده پردازان ۳۸(۱): چگونه میشود یک ریسمان ساخت!
به این مقاله امتیاز دهید

ایده پردازان ۳۸(۱): چگونه میشود یک ریسمان ساخت!

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان، به سراغ شرکت ریسمان رفتیم؛ شرکتی بسیار جوان، پویا و به شدت رو به پیشرفت، با مدیریت مهدی یگانه.

در این برنامه، گفتگوهای بسیار جذابی با مهدی یگانه، مدیرعامل، آرش سلیمان، مدیر توسعه ی شرکت و تعدادی از برنامه نویسان، داشتیم.

مهدی یگانه در ابتدا، از شکل گیری شرکت ریسمان، سختی های آن و فراز و نشیب های این مسیر می گوید. او درباره ی علت انتخاب اسم و طراحی خاص لوگوی شرکت شان می گوید. از نظر او، این شرکت با شرکت های مشابه فرق دارد چرا که آنها نرم افزار سفارشی تولید می کنند؛ اما بقیه ی شرکت ها نرم افزار را تولید می کنند و بعد به دنبال مشتری برای آن می گردند.

مهدی یگانه در ادامه، درباره ی زندگی شخصی و گذشته اش صحبت می کند. او خانواده ی مرفهی نداشته، به همین دلیل همزمان با تحصیل در دانشگاه، کار کرده است؛ و از همان زمان به فکر راه اندازی کسب و کار خودش بوده است.

او از بی ارتباط بودن رشته ی تحصیلی و شغل فعلی اش می گوید. از نظر او مشاوران تحصیلی در انتخاب رشته ی صحیح به او کمک نکرده اند؛ اما در حال حاضر او یک برنامه نویس تواناست.

آرش سلیمانی، از دوستی و داستان آشنایی اش با مهدی یگانه می گوید. آنها در المپیاد با هم آشنا شده اند و از آن زمان تا به امروز با هم کار می کنند. از نظر او باید هوای نیروی کار خوب را داشت به طوری که در محیط کار احساس راحتی کند و از طرف دیگر، باید حقوق و مزایای خوبی به او پرداخت کرد وگرنه ممکن است او ترک کار کند و به شرکت دیگری برود.

در ادامه پیشنهاد می شود، این ویدئو را به طور کامل ببینید…دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن