ایده پردازان ۳۲: استارتاپ ها و کارآفرینان در الکامپ

ایده پردازان ۳۲: استارتاپ ها و کارآفرینان در الکامپ
مجموع 5 از 1 رای

ایده پردازان ۳۲: استارتاپ ها و کارآفرینان در الکامپ

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان به سراغ استارتاپ ها و کارآفرین ها در الکامپ ۲۰۱۸ رفتیم و مصاحبه ای کوتاه با تعدادی از آنها داشتیم.

با تیم مدیانا صحبت کردیم که با ورژن جدیدی از سامانه ی پیامکی وارد این عرصه شدند.

سعید مطلق، مدیر عامل کاربوی در مورد سرویس هایی که این اپلیکیشن ارائه می دهد، توضیحاتی داد؛ از جمله خدمات دوره ای مثل تعویض روغن، تعویض لنت، تعویض باتری، پنچر گیری، کارواش و … و سرویس های دیگری که قرار است به خدمات آنها اضافه شود.

در ادامه، سری زدیم به مجموعه ی استادکار و محسن حاتمی، مدیر عامل، در مورد استادکار و خدماتش گفت. در استادکار حق انتخاب با مشتریان است، تا انتخاب خوبی را از میان متخصصان در هر زمینه ای که لازم دارند، داشته باشند.

با مجتمع فنی “آموزش مهندسین برتر” آشنا شدیم که در زمینه ی تهیه و توزیع قطعات و تجهیزات پیشرفته ی موبایل، تبلت و روبوتیک به صورت کلی و جزئی فعالیت می کنند.

با مازیار فقیهی، مدیر عامل “فراموج”، صحبت کردیم. او کار خودش را با طراحی سایت آغاز کرد اما در حال حاضر، در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ، کانتنت مارکتینگ و سوشال مارکتینگ فعالیت دارد. کمپین جالبی که با آن در الکامپ حضور پیدا کردند، “فروش به شرط چاقو” بود.

با خشکشویی آنلاین “واش لین” آشنا شدیم. نرم افزار موبایلی ایی که آنلاین سفارش را ثبت می کند. با این نرم افزار می توانید لباس های کثیف خود را تحویل دهید و لباس های شسته شده را درب خانه ی خود تحویل بگیرید.

در ادامه پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر با این استارتاپ ها ویدئو را به طور کامل مشاهده کنید…دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن