ایده پردازان ۳۱(۱): مهدی صفایی قهرمان کیک بوکسینگ جهان

ایده پردازان ۳۱(۱): مهدی صفایی قهرمان کیک بوکسینگ جهان
مجموع 5 از 1 رای

ایده پردازان ۳۱(۱): مهدی صفایی قهرمان کیک بوکسینگ جهان

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان، به سراغ قهرمان کیک بوکسینگ جهان و مربی تخصصیِ پلیس امارات، مهدی صفایی رفتیم و با تیم کانسپت، صحبت هایی جذاب در زمینه ی دفاع شخصی، امنیت، حفاظت، رشته های رزمی و آموزش بادیگارد داشتیم.

در ابتدای این مصاحبه، مهدی صفایی از زندگی شخصی خود، علت رفتنش به ورزش کیک بوکسینگ و محدودیت هایی که در این ورزش وجود دارد صحبت می کند.

صفایی می گوید که اولین خروج تیم ملی در زمینه ی کیک بوکسینگ با مربی گری او، در سال ۱۹۹۷ انجام شده؛ اما چون در آن زمان کیک بوکسینگ در کشور ممنوع بوده، آنها با نام تاپ کاراته از کشور خارج شدند.

او از قهرمانی خودش در دانمارک در سال ۱۹۹۹ می گوید، درست زمانی که اطرافیانش فکر می کردند او تماما زندگی خود را وقف مربی گری کرده و دیگر در مسابقات شرکت نمی کند.

در ادامه با سالار معینی کرمانشاهی، مشاور برندینگ و هولدینگ کانسپت، صحبت کردیم. او از فعالیت هایش در تیم کانسپت می گوید. و در مورد کلیت این تیم صحبت می کند.

اما در نهایت فعالیت تیم کانسپت چیست؟

” کانسپت ” از سال ۱۳۸۵ با هدف راه اندازی اولین مجموعه مراقبت های فردی ، مکانی ، اجتماعی و تخصصی تشریفات ، همراهی ، حفظ آرامش و امنیت در مراکز عمومی و خصوصی آغاز به کار کرد . این شرکت با استفاده از بیش از ۲۰۰ تن، متشکل از متخصصان ، مدیران و نیروهای کار آمد و ورزیده داخلی وخارجی، در حال حاضر بزرگترین تیم تشریفات، مراقبت، همراهی در کشور و شناخته شده ترین تیم بین المللی در خاورمیانه با مشارکت شرکت های بادیگارد بسیار معتبر جهانی محسوب می شود .

در ادامه پیشنهاد میشود برای آشنایی با این قهرمان و تیم کاریش، ویدئو را به طور کامل مشاهده کنید…دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن