ایده پردازان ۲۷(۲): چرا سایتم فروش نداره؟

ایده پردازان ۲۷(۲): چرا سایتم فروش نداره؟
مجموع 4 از 1 رای

ایده پردازان ۲۷(۲): چرا سایتم فروش نداره؟

در قسمت اول برنامه ی ایده پردازانِ ۲۷، به معرفی رضا شیرازی، مدیر عامل وب۲۴، نحوه ی شکل گیری شرکت و زمینه های فعالیتی این مجموعه پرداختیم.

در این قسمت در ادامه گفتگو با رضا شیرازی و دیگر اعضای مجموعه ی وب ۲۴، به این سوال پاسخ داده می شود که چرا برخی از سایت ها فروش خوبی ندارند. و در کنار آن، مشکلات و معضلات موجود در زمینه ی طراحی سایت و سئو نیز به تفصیل بیان می شود.

در ادامه رضا شیرازی درباره ی نحوه ی صحیح و درستِ بهینه سازی سایت یا همان سئو و قراردادی که در این زمینه با مشتریان و مخاطبان خود می بندد؛ صحبت کرده است. او در خلال این مباحث به سئوی سفید و سیاه نیز اشاره می کند.

در کنار این موضوعات فنی او درباره تجربیات و زمینه ی کاری خود سخن می گوید و اشتباهاتی که در این راستا داشتند را مطرح می کند.

رضا شیرازی و تیم آن در این گفتگو علاقه مندانِ طراحی وب سایت و سئو را راهنمایی می کنند که به چه زمینه هایی وارد شوند و چه چیزهایی را آموزش ببینند.

او همچنین درباره ی اینکه آیا وب۲۴ نیرو استخدام می کند یا خیر، طریقه ی وارد شدن به وب۲۴ و فعالیت در آن و اینکه آیا افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند لزوما باید رشته ی تحصیلی خاص و مرتبطی با این موضوع داشته باشند؛ نیز صحبت هایی می کند.

در ادامه پیشنهاد می شود اگر به حوزه ی طراحی سایت و مباحث سئو علاقه دارید، ویدیو را به طور کامل مشاهده کنید…دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن